کافه زیبایی

شامپو کراتینه آمالفی

شامپو کراتینه آمالفی برای موهای آسیب دیده

اگر موهایتان خشک شده، به تازگی حالت نمی گیرد و یا وز شده نشانه ی آسیب دیدن موهایتان است. حدود 90 درصد از موهای شما را پروتئین ها تشکیل می دهند که کراتین نام دارند. کراتین در مو باعث استحکام و انعطاف پذیری ساختار مو شده و با کم شدن آن موهایتان ضعیف، شکننده، بدحالت و وز می شود. درصد کراتین تشکیل دهنده ی مو در آسیایی ها بیشترین مقدار ممکن است و در آفریقایی ها کمترین مقدار. پس یکی از دلایل تفاوت موها مقدار کراتین تشکیل دهنده ی مو است. برای تامین پروتئین لازمه ی مو و سلامت موهایتان باید مواد حاوی پروتئین را در رژیم غذایی خود بگنجانید و درکنار آن از شامپو کراتینه آمالفی استفاده کنید. در ضمن از کارهایی که به موهایتان آسیب می زند اجتباب کنید.


تاثیرات شامپو کراتینه و عوامل آسیب رسان به مو

این عادات رفتاری اشتباه شاید به نظرتان ساده بیاید و ترک آنها سخت. ولی باور کنید در سلامت موهایتان موثر است. وقتی به ترک این عادات و انجام نحوه ی صحیح آنها عادت کنید دیگر برایتان سخت نیست.


اولین قدم استفاده از شامپوی مناسب موهایتان است. هر شامپویی به هر مویی سازگار نیست. شامپوی برای موهای چرب با شامپوی برای موهای خشک و یا شامپو برای موهای آسیب دیده متفاوت است. هر نوع مویی لازم است با شامپو با PH مناسب آن شسته شود تا چربی بیشتر و یا کمتری از موهایتان شسته نشود.

موقع استحمام موهایتان را با شامپو ماساژ دهید. برخورد خشن با موها به آنها آسیب می رساند و در ضمن با ماساژ دادن سر، فرآیند اکسیژن رسانی به پوست سر و موهایتان بهتر انجام می شود.

برای خشک کردن موهایتان، آنها را با حوله بپیچید و صبر کنید تا آب اضافی آنها گرفته شود. با حوله موهایتان را نکشید چرا که موهای خیس آسیب پذیرترند. سپس با کمک سشوار موهایتان را کامل خشک کنید. البته استفاده ی مداوم از سشوار و وسایل حرارتی مو به موها آسیب می رساند. اگر خواستید از سشوار استفاده کنید حداقل 5 سانتی متر با موهایتان فاصله داشته باشد.

در برابر نور مستقیم خورشید از موهایتان محافظت کنید.

شنای مداوم و زیاد درآب حاوی کلر به موها آسیب می رساند. در این حالت بعد از شنا موهایتان را با یک شامپوی مناسب استفاده کنید مثلا شامپو کراتینه تا موهایتان تقویت شود یا شامپو براق کننده مو تا تمام اثاری که روی موهایتان مانده را بشوید.

استفاده ی زیاد از محصولات آرایش مو مانند ژل مو، موس و اسپری مو موهایتان را ضعیف کرده و موجی آسیب رسیدن به موهایتان می شود.

در رژیم غذایی خود از مواد غذایی حاوی پروتئین و ویتامین استفاده کنید.

شامپو کراتینه آمالفی

شرکت اسپانیایی آمالفی که یک برند معتبر اروپاییست اقدام به تولید انواع شامپو کراتینه آمالفی برای انواع مو کرده است. مثلا شامپو برای موهای آسیب دیده یکی از این شامپوها، شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده است. شامپو کراتینه آمالفی در کنار شستشوی موهای شما، کراتین لازمه ی موهای شما را تامین می کند و موجب استحکام و انعطاف پذیر مو و حل آسیب های وارده به موهای شما می شود. البته این فرایند زمان بر است و با یک بار استفاده معجزه نمی شود. اگر کمی صبر کنید به تاثیر مثبت و فوق العاده ی این شامپو کراتینه آمالفی می شوید. شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده در حجم 750 میلی لیتر طراحی و تولید شده است. برای دیدن دیگر محصولات آمالفی می توانید از سایت آمالفی دیدن فرمایید.

شامپو کراتینه برای موهای چرب

همه ی انواع مو نیاز به مراقبت دارند و برای سلامت و زیبایی باید از شامپوی مناسب موهای خود استفاده کنند. چیزی که بین همه ی موها مشترک است نیاز آنها به کراتین است. کراتین نوعی پروتئین بوده که در ساختار مو نقش مهم و اساسی دارد چرا که حدود 90 درصد ساختار مو از کراتین تشکیل شده است. این مقدار در نژادهای مختلف متفاوت است. در آسیایی ها بیشترین مقدار و در آفریقایی ها کمترین مقدار است. کراتین باعث استحکام ساختار مو و همچنین انعطاف پذیری آن می شود. همچنین در صاف و درخشان شدن موها نیز تاثیر دارد. برای تامین کراتین مورد نیاز موها چند راه وجود دارد. مصرف مواد غذایی حاوی مقدار کافی پروتئین و ویتامین، کراتین کردن مو در سالن های زیبایی و استفاده از شامپو کراتینه آمالفی.


شامپو کراتینه و مراقبت از موی چرب

همانطور که در بالا بیان کردیم همه ی موها به مراقبت احتیاج دارند در ادامه می خواهیم مراقبت هایی که افراد دارای موهای چرب لازم است رعایت کنند را برایتان بیان کنیم.


بهتر است بدانید مهم ترین علت چربی زیاد موها، خشکی پوست سر و در نتیجه ترشح زیاد چربی توسط غدد چربی و ریشه ی موهاست.

از شامپوی مناسب موهای خود استفاده کنید. شامپو برای موهای چرب، شامپو برای پوست خشک و شامپو بچه.

هر روز موهایتان را بشویید اما نگذارید شامپو زمان زیادی روی موهایتان بماند. چرا که اگر شامپو بیش از حد معمول روی موهایتان بماند یا موهایتان را با غلظت زیادی شامپو بشویید، ممکن است موهایتان خشک شود.

موهای خود را با آب ولرم و یا سرد بشویید. آب داغ برای سلامت موها مضر است.

اگر موهای خیلی چربی دارید از نرم کننده استفاده نکنید و در صورت لزوم دقت کنید که تنها به ساقه ی موها نرم کننده را بزنید.

رنگ کردن موها موجب ترشح بیشتر غدد و ریشه ی مو می شود. پس موهای خود را مکرر و زیاد از حد رنگ نکنید.

رژیم غذایی حاوی ویتامین و پروتئین و مایعات کافی داشته باشید.

شامپو کراتینه آمالفی مخصوص موی چرب

اگر موهای چربی دارید که آسیب هم دیده پس لازم است بیشتر مراقب موهایتان باشید. برای درمان آسیب دیدگی موهایتان می توانید از شامپو کراتینه آمالفی استفاده کنید. از طرف دیگر برای موهای چرب بهتر است از شامپو برای موهای چرب استفاده کنید. شرکت اسپانیایی و معتبر اروپایی آمالفی اقدام به تولید شامپو کراتینه آمالفی برای موهای چرب کرده است تا شما بتوانید هم مشکل چربی موهایتان را بهبود ببخشید و هم کراتینه لازم موهایتان را با شامپو کراتینه تامین کنید. شامپو کراتینه آمالفی برای موهای چرب با بسته بندی شکیل در حجم 750 میلی لیتر طراحی شده است. نکته ای که لازم است بدانید این است که کراتین تا حدی جذب مو می شود و اگر برای جذب بیشتر کراتینه از مقدار زیادی شامپو استفاده می کنید، مطمئن باشید کراتین اضافی تری جذب موهایتان نمی شود. یکی از ویژگی های شامپو کراتینه برای موهای چرب آمالفی AntiFrizz بودن این شامپو است. بدین معنی که از وز شدن و خشکی موها جلوگیری می کند. این شامپو کراتینه آمالفی به تنظیم رطوبت موهایتان کمک کرده و آنها را صاف، درخشان و براق می کند.برچسب ها : شامپو کراتینه ,
+ نوشته شده در شنبه 27 بهمن 1397ساعت 11:57 توسط فواد | | تعداد بازدید : 5

شامپو روزانه

شامپو روزانه 750 آمالفی با رایحه توت فرنگی


همه افراد برای زیبایی و سلامت خود لازم است مراقب تمیزی و نظافت خود بوده و اصولی را رعایت کنند. حمام کردن نیز از جمله کارهایی است که افراد معمولا هر روز یا یک روز در میان برای تمیزی خود انجام میدهند. شستن سر مسلما یکی از کارهایی است که در حمام انجام میدهیم و ظاهرا ساده به نظرمی رسد. ولی اگر دچار مشکلات مو نظیر موخوره و ریزش مو شده باشید به این نکته رسیده اید که شستن موها آنقدرها هم بی اهمیت و ساده به نظر نمی رسد. چون موی افراد مختلف با هم متفاوت است و هر شخص لازم است از شامپو مخصوص موی خود استفاده کند. ولی چگونه بفهمیم چه نوع مویی داریم؟


تشخیص جنس مو برای استفاده از شامپو روزانه


برای تشخیص اینکه چه نوع مویی دارید و بنابر آن انتخاب شامپوی مناسب موهایتان، یک آزمایش ساده وجود دارد که به شرح زیر می باشد:

برای تشخیص نوع موهایتان ابتدا حمام رفته و موهایتان را به آرامی شسته و با حوله آب اضافی آن را به آرامی بگیرید توجه کنید که موها پوست سر را برای این آزمایش ماساژ ندهید. سپس 48 ساعت یا به عبارتی 2 روز صبر کرده و بعد از آن قسمتی از موهای فرق سر خود را کنار زده و با نوک انگشت خود بر روی پوست سرتان بکشید.

حالت اول: اگر نوک انگشتتان کاملا چرب و براق شد پوست سر شما چرب است و باید از شامپوی مناسب موهای چرب استفاده کنید. این نوع شامپوها چربی بیشتری نسبت به دیگر شامپوها از موهایتان می شوید تا چربی اضافی موهای شما گرفته شود.

حالت دوم: ولی اگر زیر انگشت خود زبری حس کردید موهای شما جزو موهای خشک به حساب می آید. و باید از شامپوی مناسب موهای خشک استفاده کنید. این نوع شامپو ها PH خیلی ملایمی دارند، چربی خیلی کمی از موهای شما می شوید. و همچنین آبرسان تر و مرطوب کننده تر از دیگر شامپوها هستند.

حالت سوم: اگر انگشتتان تنها کمی چرب بود و زیر انگشت خود زبری حس نکردید موهای شما جزو دسته ی موهای معمولی و نرمال به حساب می آید. برای موهای معمولی نیز باید از شامپو معمولی مناسب موهای معمولی استفاده کنید. بطور مثال شامپو روزانه توت فرنگی آمالفی. زیرا اگر از شامپوی مناسب موهای چرب استفاده کنید چربی بیش از اندازه ی لازم از موهای شما شسته می شود و به مرور زمان موهای شما را خشک می کند و شامپوی مناسب موهای خشک چربی زیادی از موهایتان نمی شوید و به مرور باعث چرب تر شدن موهایتان می شود.

پس به این ترتیب مراقب موهایتان و شستشوی مناسب آن باشید تا زیبایی و طراوت ان حفظ شود. بهتر است به یاد داشته باشید که مدل شستشو و خشک کردن موها نیز مهم است. در ادامه با هم مروری بر روی نکاتی که لازم است حین استحمام رعایت کنیم، را داریم.

در ابتدا موهایتان را با شانه دانه درشت شانه کنید تا گره های آن باز شود.

با آب ولرم موهای خود را بشویید. آب داغ به موهایتان آسیب می زند.

شامپو معمولی یا هر شامپویی که مناسب موهایتان است را به آرامی و با حالتی شبیه ماساژ روی سر و موهایتان استفاده کنید.

برای جلوگیری از گره خوردن و در هم پیچیدن موها می توانید از نرم کننده استفاده کنید. به این صورت که مقداری نرم کننده را روی ساقه مو بمالید، چند دقیقه صبر کنید، سپس با آب ولرم آن را بشویید. همه ی موها لازم است از نرم کننده استفاده کنند حتی موهای چرب و معمولی البته بسته به نوع موهایتان فاصله ی زمانی استفاده از نرم کننده بیشتر است.

بعد از حمام بلافاصله موهایتان را سشوار و برس نکشید. ابتدا موهای خود را با حوله پیچیده صبرکنید تا آب آن توسط حوله گرفته شود. توجه داشته باشید نباید با حوله موهایتان را محکم بکشید.

حال اگر خواستید با سشوار موهایتان را خشک کنید البته باید بدانید استفاده مداوم از سشوار و اتوی مو، موهایتان ضعیف و شکننده می کند.
شامپو روزانه توت فرنگی آمالفی

شامپو روزانه آمالفی با رایحه توت فرنگی مخصوص موهای معمولی و مناسب استفاده ی روزانه تهیه و ارائه شده است. این شامپو روزانه با حجم 750 میلی لیتر مناسب استفاده ی خانواده است. یکی از نکات مهمی که برای مراقبت از مو ها و انتخاب شامپو روزانه مناسب لازم است رعایت کنید استفاده از یک برند معتبر و مطمئن است. شرکت امالفی یک برند معتبر اروپاییست که محصولات آرایشی و بهداشتی متنوعی را برای انواع سلیقه ها و انواع مختلف پوست و مو برای شما عزیزان که زیبایی و سلامت پوست و مو برایتان مهم است، تهیه کرده است. انواع کرم های مرطوب کننده، شیر بدن و شامپوهای مناسب موهای مختلف تنها چند مورد از محصولات آمالفی هستند که برای مشاهده و اطلاعات بیشتر درباره ی آنها می توانید به سایت یا پیج اینستاگرام کافه زیبایی مراجعه کنید. شامپوهای روزانه ی آمالفی در رایحه های مختلف برای سلیقه های مختلف تهیه شده است که شامل شامپو روزانه توت فرنگی، شامپو هلو، شامپو بادام، شامپو آووکادو و شامپو انگور می باشد.


شامپو روزانه هلو 750 میل برای موهای معمولی

کمپانی بزرگ آمالفی که در کشور اسپانیا واقع شده است، برای تولید و عرضه لوازم بهداشتی به ویژه شامپو تمامی طیف های مختلف را در نظر گرفته است.

این شرکت علاوه بر تولید شامپو کراتینه، تولید شامپو برای موهای معمولی در رایحه های متفاوت می کند. تنوع این محصولات یعنی شامپو برای موهای معمولی آمالفی در نوع خود جالب است.

محصولی که میبینید نمونه ای از این شامپو ها است که برای موهای معمولی تولید شده است و قصد داریم مفصل به توضیح آن بپردازیم.

اما شاید این سوال پیش بیاید که منظور از موی معمولی یا موی نرمال چیست؟ و یا از کجا بفهمیم که اصلا موی ما معمولی است یا خیر که از این شامپو استفاده کنیم؟

ابتدا کمی به این موضوع می پردازیم.

استفاده از شامپو روزانه هلو 750 میل برای موهای معمولی

این نکته جالب را برای کسانی که موی معمولی داریم می گوییم که موی معمولی، بهترین نوع مو است. حال از کجا بفهمیم که جنس مویی داریم؟ موهای معمولی نه چرب هستند و نه خشک. شوره ندارند و قاعدتا خارشی در پوست سر وجود ندارد. افرادی که موی معمولی و نرما دارند اکثر موهایشان براق و خوش حالت است و برای حالت دادن به موی خود دردسر زیادی نمیکشند. همچنین به آسانی شانه می شوند.

خب حال موهایتان چنین ویژگی هایی دارد، به دنبال شامپو کراتینه برای موهای چرب و یا ... نروید. عیب روی موهای خود نذارید و فقط و فقط از این مدل شامپو ها استفاده کنید. یعنی شامپو برای موهای معمولی حال اگر از شامپو روزانه هلو برای موهایتان استفاده کنید منطقی است که مویی زیبا مویی خوشبو با رایحه هلو خواهید داشت.

اما در خیلی از مطالب مربوط به حوزه بهداشت مو نقل شده است برای شستن موهایی با جنس نرمال با کف دستان خودتان چند دقیقه ای موی خود را با شامپو معمولی بشویید این سبک شستن مانع از ریزش غیر طبیعی موهایتان می شود.

اما آمالفی تنوع زیادی در رایحه را به شامپو برای موهای معمولی خودش اختصاص داده است. هلو، توت فرنگی، بادام و ... محصولی که میبینید، شامپو روزانه هلو که یک شامپو روزانه و برای موهای معمولی است، می باشد. از مشخصات این شامپو بخواهیم برایتان بگوییم باید بگوییم که این شامپو همان طور که میبنید رایحه هلو دارد، حجم آن 750 میل است که میزان قابل توجهی است نسبت به قیمت آن.

همه کسانی که می خواهند تجربه جدیدی در استفاده از یک محصول جدید برای پوست و موی خود داشته باشند، و کسانی که مدت ها است که از یک محصول به عنوان مثال شامپو استفاده می کنند، این نکته مهم است که از ترکیبات آن محصول اطلاع دقیق داشته باشند.

قصد داریم تا ترکیبات شامپو برای موهای معمولی با رایحه هلو را عنوان کنیم.


ترکیبات شامپو روزانه هلو 750 میل آمالفی

ترکیبات شامپو روزانه هلو آمالفی عبارت اند از:

آب، سدیم لوریل سولفات، سدیم کلرید، کوکامید دی ای اِی، اسید سیتریک، اسانس هلو و ...

کسانی که موهای معمولی و نرمالی دارند، باید به یک نکته توجه کنید و آن هم این است که اگر میخواهید موهای خوب و زیبا داشته باشید یک روز در میان موهای خود را با شامپو روزانه بشویید. این کار به سالم ماندن موهای شما کمک می کند.

برای خرید و دریافت اطلاعات بیشتر درباره شامپو روزانه با رایحه های مختلف می توانید از بخش های دیگر سایت دیدن کنید.


برچسب ها : شامپو روزانه ,
+ نوشته شده در شنبه 13 بهمن 1397ساعت 9:49 توسط فواد | | تعداد بازدید : 8

شامپو روزانه

شامپو روزانه بادام آمالفی

قصد داریم در این مطلب شما را با شامپو روزانه، نحوه استفاده از آن، عملکرد آن روی موی سر و انواع مختلف آن آشنا کنیم.

برندی که در نظر داریم دربارش با شما صحبت کنیم آمالفی اسپانیا است که سالهاست در زمینه تولید و عرضه محصلات آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند و خود را به عنوان یک برند معتبر در اروپا معرفی کرده است. شرکت آمالفی همچنین در تولید انواع شامپو روزانه برای استفاده روزمره افراد پیشگام است.


موی معمولی بهترین نوع مو است که نه چرب است و نه خشک. هنگام لمس کردن نرم و انعطاف پذیر است. مشکلاتی نظیر شوره و موخوره را ندارد. البته اگر از آن مراقبت نشود ممکن است به مشکلات مو دچار شود. پس اینکه موهای شما مشکلی ندارد دلیل نمی شود مراقب آنها نباشید. مراقبت ها و نکاتی که لازم است هر شخص با هر نوع مویی رعایت کند که در زیر برایتان شرح میدهیم.

از شامپو با PH مناسب موهایتان استفاده کنید. PH بالا چربی زیادی از موهایتان می شوید و ممکن است موهایتان در دراز مدت خشک شود. از شامپوی مناسب جنس مو و پوست سرتان استفاده کنید. برای موهای معمولی شامپو روزانه و شامپو معمولی ، برای موهای آسیب دیده شامپو تقویت کننده و شامپو کراتینه، شامپو ضد شوره برای موهای شوره دارو...

شستشوی مو با آب داغ، به موهای شما آسیب وارد می کند. بهتر است با آب ولرم موهایتان را بشویید.

موهایتان را بعد از حمام بلافاصله از سشوار استفاده نکنید. لازم است بدانید سشوار کشیدن برای مدت طولانی به موهایتان آسیب وارد می کند پس بهتر است در ابتدا موهایتان را به آرامی با حوله کمی خشک کنید. ترجیحا برای مدتی حوله را دور موهایتان بپیچید تا آب آن گرفته شود. توجه داشته باشید موهایتان را محکم با حوله نکشید.

استفاده طولانی مدت و مکرر از سشوار، اتوی مو و بابیلیس جهت تغییر حالت مو، به موهایتان آسیب وارد می کند.

استفاده زیاد و مکرر از مواد آرایش مو از قبیل ژل مو و موس مو برای سلامت موهایتان مضر است و آنها را ضعیف و شکننده میکند. بهترین راه استفاده از شامپو نرم کننده و محصولات بهداشتی مو است. تا موهایتان خوش حالت تر و نرم تر باشد.

رنگ کردن و دکلره کردن زیاد موهای شما را ضعیف وشکننده می کنند. چون برای روشن کردن مو ابتدا رنگ آن را از بین می برند. این کار باعث وارد شدن آسیب جدی به موهایتان می شود.

یکی از نکاتی که لازم است بدانید لزوم داشتن رژیم غذایی مناسب و حاوی مقادیر کافی میوه و سبزیجات و مواد پروتئین است تا نیاز روزانه بدنتان به این مواد تامین شود. چون با کمبود ویتامین و پروتئین لازم بدن، ممکن است دچار ریزش مو شوید.

شرکت بزرگ اسپانیایی آمالفی تولید کننده محصولات بهداشتی پوست و مو برای سلامت موهای شما اقدام به تولید انواع مختلف شامپو برای موهای مختلف کرده است. شامپو معمولی، شامپو کراتینه، شامپو روزانه، شامپو ضد شوره، شامپو ضد موخوره شامپو نرم کننده و...البته برای سلایق مختلف شامپو با رایحه های مختلفی را تولید و عرضه کرده است. یکی از این محصولات، شامپو بادام به عنوان یک شامپو روزانه برای موهای معمولیست که حاوی عصاره ی بادام است. که ماده ی بسیار موثری در رشد مو و درمان ریزش مو می باشد چون حاوی مقادیر زیادی منیزیم و ویتامین E است. که این دو ماده برای رشد مو بسیار مفید هستند. پس به یاد داشته باشید با اینکه موهای معمولی و سالمی دارید لازم است از آنها نگهداری و مواظبت کنید. شامپو بادامآمالفی می تواند یک انتخاب مناسب برای مراقبت از موهای شما باشد.


شامپو روزانه آمالفی با رایحه توت فرنگی

شامپو روزانه آمالفی مخصوص موهای معمولی برای شما عزیزان که موی معمولی دارید تهیه شده است. اما به چه مویی موی معمولی می گویند؟ موی معمولی مویی است که نه خیلی چرب است نه خیلی خشک. معمولا نرم و انعطاف پذیر است. این نوع مو بهترین نوع مو می باشد. دلیلی وجود ندارد که شما از موهایتان هرچند معمولی مراقبت نکنید. شما نیز باید مراقب باشید از شامپوی مناسب موهایتان، شامپو معمولی، استفاده کنید. چون PH این مدل شامپو ها به PH موی شما نزدیک تر بوده، در نتیجه ملایم تر است. شامپو با PH بالا باعث می شود چربی زیادی از موهایتان زدوده شود در صورتی که موی شما نیازی به آن ندارد پس موهایتان به مرور خشک می شود. اگر از شامپوی مناسب موهایتان استفاده نکنید، و همچنین درست موهایتان را شستشو و خشک نکنید، موهایتان آسیب می بیند. پس لازم است شامپو مناسب موهای مان را خریده و سپس با شیوه ی صحیح اقدام به شستن موها و خشک کردن آنها کنیم.

شیوه صحیح شستشوی با شامپو روزانه و خشک کردن درست آن:

در ابتدا موهایتان را با شانه دانه درشت شانه کنید تا گره های آن باز شود.

با آب ولرم موهای خود را بشویید. آب داغ به موهایتان آسیب می زند.

شامپو را به آرامی و با حالتی شبیه ماساژ روی سر و موهایتان استفاده کنید.

برای جلوگیری از گره خوردن و در هم پیچیدن موها می توانید از نرم کننده استفاده کنید. به این صورت که مقداری نرم کننده را روی ساقه مو بمالید، چند دقیقه صبر کنید، سپس با آب ولرم آن را بشویید.

بعد از حمام بلافاصله موهایتان را سشوار و برس نکشید. ابتدا موهای خود را با حوله پیچیده صبرکنید تا آب آن توسط حوله گرفته شود. توجه داشته باشید نباید با حوله موهایتان را محکم بکشید.

حال اگر خواستید با سشوار موهایتان را خشک کنید البته باید بدانید استفاده مداوم از سشوار و اتوی مو، موهایتان ضعیف و شکننده می کند.

نکته: بهتر است بدانید استفاده مداوم از محصولات آرایش مو نظیر ژل و موس نیز موهایتان ضعیف می کند.

نکته: داشتن رژیم غذایی مناسب و حاوی ویتامین ها و پروتئین های مورد نیاز پوست و مو نیز در داشتن پوست و موی شاداب موثر است.

باید بدانید شرکت بزرگ آمالفی محصولات متنوعی را در ضمینه ی بهداشت مو تولید و ارائه کرده است در خصوص شامپو روزانه نیز تنوع زیادی دارد. شامپو بادام،شامپو هلو، شامپو توت فرنگی و....

همان طور که گفتیم یکی از شامپو روزانه هایی که شرکت آمالفی تولید کرده، شامپو توت فرنگی است. که د رحجم میلی لیتر برای شما تهیه شده. شما می توانید در حین حمام کردن و بعد از آن از رایحه ی دلپذیر توت فرنگی لذت ببرید. امیدواریم با استفاده از شامپو روزانه توت فرنگی آمالفی لذت یک حمام واقعی را ببرید.


شامپو روزانه هلو آمالفی مخصوص موهای معمولی

همه اشخاص بطور طبیعی روزانه بین 50 تا 100 تار مو را از دست می دهند. ولی این تعداد می تواند افزایش یابد اگر مراقب موهای خود نباشید. همه ی مو ها به مراقبت احتیاج دارند حتی موهای معمولی و نرمال. شما به صرف اینکه موهایتان معمولیست و مشکلی ندارد نباید به آن بی توجه باشید. نکات زیاد و تقریبا ساده ای وجود دارد که اگر رعایت کنید موهایتان سلامتی و زیبایی خود را حفظ می کند. ممکن است در ابتدا برایتان سخت و دشوار باشد ولی کم کم که به عادت رفتاری تبدیل شد و عادات اشتباه را کنار گذاشتید دیگر راحت خواهد بود.

شامپو روزانه و نکات مهم استفاده از آن

درابتدا باید به نوع شامپویی که استفاده می کنید توجه داشته باشید. استفاده از شامپوی اشتباه می تواند به موهایتان آسیب وارد کند. اگر موهایتان معمولی است شامپویی مناسب است که PH آن زیاد نبوده و ملایم باشد. چون موهایتان چربی اضافی زیادی ندارد که بخواهد شسته شود. شامپو های مخصوص موهای خشک آبرسان تر و مرطوب کننده تر هستند. همچنین چربی نسبتا کمی از موها می شویند تا مشکل خشکی مو کم و رفع شود. یا شامپوهایی که مناسب موهای چرب هستند چربی بیشتری از مو می شویند. شامپو روزانه، شامپوی ملایمی هست مناسب موهای معمولی و قابل استفاده برای هر نوع مو. البته شامپو روزانه بیشتر برای معمولی کاربرد دارد. از جمله شامپو هلو آمالفی

نباید با موهایتان خشن برخورد کنید. شامپو را به آرامی روی موهایتان ماساژ دهید. همچنین موقع برس کشیدن نیز خشن برخورد نکنید. اگر موهایتان گره خورد با برس آن را باز نکنید. به آرامی با دستانتان گره را باز کنید و موهایتان را آرام شانه کنید.

برای خشک کردن موهایتان بلافاصله از سشوار و وسایل خشک کننده و حالت دهنده مو استفاده نکنید. موهایتان را دور حوله بپیچید و توجه کنید که با حوله آنها را محکم نکشید. اجازه دهید آب اضافی موهایتان جذب حوله شود. بعد که به اصطلاح موهایتان نم دار شد حوله را از دور موهایتان باز کنید. بهتر است بگذارید بطور طبیعی موهایتان در هوای آزاد خشک شود. چون استفاده مکرر از وسایل حالت دهنده ی مو از قبیل اتوی مو و سشوار و لوازم آرایش مو مانند موس و ژلو و اسپری مو، باعث تضعیف و شکنندگی موهایتان می شود.

نکته ی دیگری که لازم است بدانید این است که بلوند کردن و دکلره کردن مکررو زیاد نیز به موهایتان آسیب می زند. چون برای روشن کردن موها، ابتدا رنگ طبیعی موها را از بین می برند سپس رنگ دلخواه را به مو می زنند. که این کار اگر زیاد انجام شود باعث آسیب به موها می شود.

درباره ی شامپو هلو آمالفی

شرکت بزرگ آمالفی تولید کننده محصولات متنوع بهداشتی مخصوصا شامپو از قبیل شامپو روزانه، شامپو معمولی، شامپو کراتینه، شامپو ضد شوره و... است. در خصوص شامپو روزانه تنوع محصول زیادی دارد. شامپو هلو،شامپو بادام، شامپو توت فرنگی. شامپو هلو آمالفی مخصوص موهای معمولی دارای PH مناسب موهایتان و همچنین رایحه ی دلپذیر هلو است تا علاوه بر زیبایی و سلامت موهایتان از رایحه دلپذیر هلو نیز لذت ببرید. این شامپو روزانه در حجم 400 میلی لیتر برای شما عزیزان تهیه شده است.


شامپو روزانه آمالفی تقویت کننده و ترمیم کننده حاوی عصاره ی انگور

همه ی انواع مو در معرض آسیب دیدن هستند و نیاز به مراقبت دارند تا شادابی شان حفظ شود. یکی از انواع مو که بیشتر از همه نیاز به مراقبت دارد موی خشک است چون بیشتر از دو نوع موی دیگر در معرض آسیب دیدن است. عوامل متعدد و زیادی برای آسیب دیدن مو وجود دارد که اگر آنها را بشناسیم و بیشتر در رابطه با این موارد جانب احتیاط را رعایت کنیم، کمتر به موهای خود آسیب می رسانیم. در زیر با چند نمونه از این نکات آشنا می شویم.

عوامل آسیب دیدن مو

برس کشیدن اشتباه

برس زدن برای حفظ آراستگی مو و پخش کردن چربی پوست سر در تمام مو در حد معمول مفید است. اما برس کشیدن بیش از حد، محکم برس کشیدن، برس کشیدن موها به عقب و خلاف جهت مو، برس کشیدن موها بلافاصله بعد از حمام و زمانی که موهایتان خیلی مرطوب است، به موهایتان آسیب وارد می کند. بهتر است بعد از شستن موهایتان از نرم کننده برای جلوگیری از گره خوردن موهایتان استفاده کنید و گره موهایتان را با برس باز نکنید. بعد از حمام موهای خود را با حوله محکم نکشید بهتر است حوله را دور موهایتان ببندید و زمان بدهید تا رطوبت موها جذب حوله شود. سپس به آرامی و درجهت خود موها، موهایتان را شانه کنید.

شستن اشتباه مو

خیلی از افراد برای شستن موهایشان شامپو را خیلی محکم روی پوست سر و موهایشان می کشند که کار اشتباهیست. بهترین روش، ماساژ آرام پوست سر و مو برای حدود 2 دقیقه با شامپو و شستن آن از بهتر است از آب ولرم استفاده کنید. قرار گرفتن مو زیر آب داغ حتی برای مدت کوتاه به پوست سر و مو آسیب وارد می کند. زیرا چربی های مفید برای پوست سر و مو را از بین برده و موجب خشکی، شکنندگی و ریزش مو می شود

استفاده مکرر از حالت دهنده های مو

استفاده زیاد و مکرر از سشوار، بابیلیس و اتوی مو برای خشک کردن و حالت دادن به مو به فولیکول ها و پروتئین های مو اسیب می زند. فولیکول ماده ایست که در پوست سر وجود دارد و مو از آن تغذیه می کند. در نتیجه موهایتان خشک و شکننده می شود.

دکلره کردن مو

در بلوند کردن و دکلره کردن موها ابتدا رنگ موها را برمی دارند، سپس رنگ دلخواه را به موها می زنند. که اینکار به موها آسیب وارد می کند. حال اگر شخص دارای پوست حساسی باشد، دکلره آسیب جدی به پوست سر و مو وارد می کند. ممکن است باعث خشکی، شکنندگی و ریزش موهای شما شود.

محکم بستن مو

احتمال خیلی زیادی وجود دارد تا شما جزو آن دسته از افرادی باشید که علاقه دارند موهای خود را محکم دم اسبی ببندند. اما باید بدانید اینکار آسیب زیادی به ساقه ی موهایتان می شود آنها را ضعیف کرده و ممکن است حتی منجر به ریزش موهایتان شود.

حال اگر موهایتان آسیب دید چه باید کرد، مخصوصا اگر موهای خشکی داشته باشید؟ یکی از راه های موثر تغذیه مناسب موهایتان است. استفاده از ماسک ها و روغن های طبیعی ویتامین های مورد نیاز موهایتان را برای شما تامین می کند. ماسک هایی نظیر آووکادو، روغن زیتون، انگور، تخم مرغ و... که دردسر و وقت زیادی از شما میگیرند. یک راه ساده و مطمئن استفاده ازشامپو روزانه تقویت کننده مو و شامپو ترمیم کننده مو است.

شرکت اسپانیایی آمالفی تولید کننده محصولات بهداشتی، اقدام به تولید انواع شامپو تقویت کننده، شامپو نرم کننده، شامپو ترمیم کننده و شامپو کراتینه برای انواع موها کرده است تا گامی در بهبود سلامت موی شما برداشته باشد. یکی از محصولات شرکت آمالفی شامپو تقویت کننده و ترمیم کننده آمالفی با عصاره ی انگور است. که برای موهای خشک و آسیب دیده تولید شده. عصاره ی انگور موجود در ترکیبات این شامپو دارای خواص بسیاری برای موهایتان است. زیرا حاوی انتی اکسیدان ها و ویتامین های فراوانی از جمله ویتامین E است. از جمله این خواص می توان به مرطوب کنندگی، درمان ریزش مو، درخشان تر کردن موهای شما، درمان شوره ی سر اشاره کرد. این شامپو همچنین حاوی گلیسیرین است که خاصیت نرم کنندگی و تقویت کنندگی دارد.

امیدواریم با استفاده از شامپو تقویت کننده مو آمالفی زیبایی و طراوت به موهای شما با


برچسب ها : شامپو روزانه ,
+ نوشته شده در سه شنبه 18 دی 1397ساعت 10:29 توسط فواد | | تعداد بازدید : 8

محصولات آمالفی

آمالفی اسپانیا

شرکت اسپانیایی آمالفی از سال 1968 میلادی فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز نمود.

اکنون ما مفتخریم که عرضه کننده محصولات آمالفی اسپانیا یکی از برترین برندهای اروپا در زمینه آرایشی و بهداشتی هستیم.

شامپو آمالفی کراتینه و مخصوص موهای چرب

کراتین یک پروتئین مهم و حیاتی برای پوست ، مو و ناخن است که درصد بالایی از مو را تشکیل می دهد. پروتئین کراتین در ساختار مو و استحکام و انعطاف پذیری آن نقش اساسی دارد. کراتین موهای آسیب دیده ی شما را بازسازی و ترمیم کرده و ظاهری زیبا و درخشان به آن می دهد. اگر مو کراتین خود را از دست بدهد ضعیف وشکننده خواهد شد. این پروتئین امروزه در برترین برندهای محصولات بهداشتی استفاده می شود.


چه کارهایی به موها آسیب زده و آنها را تضعیف میکند.


استفاده مکرر از رنگ ، هایلایت و دکلره مو، باعث آسیب جدی به موهایتان می شود.
با اینکه از سشوار و لوازم حرارتی برای زیبایی و حالت گیری بهتر موها استفاده می شود ، باید توجه کنید که استفاده مداوم از این ابزار و لوازم موهار ا نازک کرده و به ریشه مو آسیب می زند.
استفاده از محصولات شیمیایی قوی موهای شما را خشک و آسیب پذیر می کند.قرار گرفتن در معرض نور خورشید با وجود تاثیر مثبت و ویتامین های مفیدی که دارد، اگر بیش از باشد، باعث خشکی و آسیب به موهای شما می شود.کلر موجود در آب استخر علاوه بر اینکه ممکن است رنگ موهایتان را تغییر دهد،بخصوص اگر بلوند باشد، موهایتان خشک می کند.شما با انجام مداوم موارد بالا و همچنین مواردی این چنینی، موهایتان را نابود میکنید. و بعد از آن به دنبال راهکاری مناسب برای ترمیم موهای آسیب دیده ی خود هستید . یکی از راهکارهایی که شما می توانید از آن برای ترمیم موهای خود استفاده کنید ، استفاده از شامپو حاوی کراتین است.شامپو کراتینه آمالفی محصول کشور اسپانیا بوده و برای هر نوع مو ، شامپوی مناسب آن برای شما عزیزان تولید شده است تا بدون نگرانی از شامپو کراتینه مناسب استفاده کنید. انواع شامپوکراتیه این برند عبارتند از : شامپو کراتینه برای موهای معمولی ، شامپو کراتینه برای موهای خشک ،شامپو کراتینه آمالفی برای موهای آسیب دیده ، شامپو کراتینه برای موهای چرب.شامپو کراتینه آمالفی برای موهای چرب حاوی 750میلی لیتر، نقش موثری در بازسازی ، ترمیم و تقویت موهایتان دارد و از چربی آن بدون آسیب رساندن به مو می کاهد.

حال یک سوال پیش می آید. آیا استفاده بیش از حد از کراتین به موها آسیب می زند و برای موها مضر است؟


اگر شما زیاد از حد از شامپو کراتینه استفاده کنید اصلا نیاز به نگرانی نیست. زیرا این پروتئین تنها جذب قسمت های اسیب دیده شده و اضافی آن پس زده خواهد شد.

ترکیبات این شامپو کراتینه آمالفی

آب، سدیم لوریل سولفات، سدیم کلرید، کوکامید، کوکامیدو پروپیل بتائین، رایحه معطر، کراتین هیدرولیز شده، منیزیم نیترات، سدیم بنزوات ... که مهم ترین ترکیبات شامپو کراتینه برای موهای چرب هستند که برای شما ذکر شد.

دلیل چربی بیش از حد موها ، ترشح زیاد غدد موجود در کف سر است. این موها نیاز به شستشوی بیشتری نسبت به دیگر موها می باشد. و همچنین همواره نرم است و به سختی حالت می گیرد. برای درمان و بهبود این نوع مو باید شامپوی مناسب آن را استفاده کنید تا چربی آن کنترل شود.

ویژگی آنتی فریز بودن شامپو آمالفی

شامپوهای Anti Frizz باعث می شوند موهای شما صاف، درخشنده و براق باشند و رطوبت آنها افزایش یابد و از خشکی و وز شدن مو جلوگیری میکند.

نکته مهم : شامپو کراتینه برای همه نوع مو مناسب نیست. کسانی که موهای خود را کراتینه کرده اند به دلیل وجود ماده ی سدیم لوریل سولفات موجود در این شامپو ، نباید از این شامپو استفاده کنند.

در این مقاله سعی کردیم شما را با شامپو کراتینه آمالفی مخصوص موهای چرب آشنا کنیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد. شما می توانید تجربه یک خرید آسان و مطمئن را در فروشگاه کافه زیبایی داشته باشید.

کرم کیوتن آمالفی

امروزه اسم کوآنزیمQ10 یا کیوتن زیاد شنیده می شود. در ابتدا بهتر است در باره ی کیوتن بیشتر بدانیم.

تاثیر کوآنزیمQ10 بر پوست چیست ؟

کوآنزیم Q10 یا کیوتن یک آنتی اکسیدان است که بطور طبیعی بدن مقداری از آن را تولید می کند. کوآنزیم Q10 یا کیوتن از سلول ها و DNA در برابر آسیب های احتمالی ناشی از رادیکال های آزاد که ممکن است به آنها وارد شود، محافظت می کند. همچنین دیگر از کاربردهای کیوتن در بدن، نقش موثر آن در سوخت و ساز و متابولیسم بدن است. کیوتن در رفع اثراتی که کهولت سن روی بدن می گذارد نیز موثر است. تحقیقات نشان داده که کوآنزیم Q10 یا کیوتن، در سلامت پوست مفید است. مصرف موضعی این ماده مفید می تواند از پوست در برابر نورخورشید و اشعه های مضر محافظت کند. بدین ترتیب که کیوتن اکسیداتیو را کاهش می دهد و بدین ترتیب فرآیند چین و چروک و پیری پوست به تعویق میافتد. تحقیقات محققان نشان داده که کیوتن نقش بخ سزایی در جلوگیری از رشد سلول های سرطانی پوست دارد.

کرم کیوتن آمالفی حاوی مقدار زیاد کیوتن است.

تا اینجا درباره ی کیوتن بیشتر فهمیدیم. ولی کارهایی باعث بوجود آمدن مشکلات پوستی از جمله خشکی، زبری و پوسته پوسته شدن پوست می شود؟

قرار گرفتن مداوم و بدون محافظ در شرایط محیطی و آب و هوایی مانند نور خورشید ، باد و سرما و...

استفاده از صابون و شامپو بدن های با PH بالا چون با هر بار شستشو چربی زیادی را از پوست از بین میبرند، منجر به خشکی پوست می شوند.

رژیم غذایی که میوه و سبزیجات و ویتامین کمی درآن گنجانده شده باشد، پس مواد مغذی لازمه ی پوست، به آن نمی رسد.

استفاده از مواد شیمیایی و شوینده ها بدون دستکش به پوست شما آسیب جدی وارد می کند.

برخی بصورت طبیعی و ژنتیکی پوست خشکی دارند

استفاده از برخی داروها نیز منجر به خشکی پوست شما می شود. که می توان دیورتیک ها، ضد اسپاسم ها و آنتی هیستامین ها را نام برد.

اگزما، التهابات پوستی ، پسوریازیس(عدم ترشح غددپوست)، کم کاری تیروئید و دیابت بیماریهایی هستند که خشکی پوست از علائم آنها هستند.

به تدریج که سن بالا می رود بدون آنکه ما بخواهیم بخشی از کوآنزیم Q10 بدنمان از بین می رود. و وقتی کوآنزیم Q10 در بدن کم تولید می شود پوست تحلیل رفته و نشانه های پیری نمایانگر می شود.

تاثیر کرم کیوتن آمالفی بر پوست

راه های بسیار و بعضا ساده ای برای رفع و جلوگیری از برخی مشکلات پوستی مانند خشکی و پوسته پوسته شدن پوست وجود دارد و شما با رعایت آنها می توانید از مشکلات پوستی جلوگیری کرده و آن را درمان کنید. یکی از این راه ها استفاده از آبرسان های پوست ار قبیل : کرم مرطوب کننده آمالفی، لوسیون آمالفی و بادی میلک آمالفی است. شاید شما فکر کنید این آبرسان ها با هم فرقی نکند. ولی باید بدانید هر کدام کاربرد خود را در شرایط خاصی دارد. در ابتدا باید بدانید هر سه این آبرسان ها ترکیبی از روغن و آب هستند.

کرم مرطوب کننده درصد روغن بیشتری نسبت به دو محصول دیگر دارد و برای پوست های خیلی خشک، زبر و پوسته پوسته مناسب است. کرم مرطوب کننده با درست کردن یک لایه چربی روی پوست، در محافظت پوست در برابر عوامل بیرونی مانند باد و سرما موثر است. همچنین این لایه چربی باعث حفظ رطوبت پوست شده و پوست را مرطوب نگه می دارد.

لوسیون اما از کرم مرطوب کننده رقیق تر است، یعنی درصد چربی کمتری نسبت به کرم مرطوب کننده دارد. و آبرسان بیشتریست. لوسیون مناسب پوست های معمولی ، چرب و مستعد جوش و آکنه است.

بادی میلک از لوسیون رقیق تر است و آبرسان قوی تریست . بادی میلک محتوی پروتئین های شیری، ویتامین های A و E و D است، که برای جوانسازی پوست و ترمیم آن کاربرد دارند.این محصول نیز برای پوست های خشک مناسب است.

شرکت بزرگ آمالفی کرم مرطوب کننده با عطر ها و روغن های متنوع برای سلایق متفاوت تولید کرده است. کرم مرطوب کننده کوکی آمالفی و کرم مرطوب کننده آلوئه ورا آمالفی وکرم مرطوب کننده مخصوص پوست خشک آمالفی و کرم مرطوب کننده Q10. کرم مرطوب کننده Q10 آمالفی محتوی کوآنزیم Q10 است. در بالا از تاثیر کوآنزیم Q10 بر روی پوست توضیح دادیم. حال کرمQ10 شرکت اسپانیایی آمالفی با داشتن کوآنزیم Q10، تاثیرات شگرفی بر روی پوست می گذارد.

آبرسانی و مرطوب نگهداشتن پوست

درمان خشکی پوست

نرم کننده پوست زبر

کاهش چین و چروک پوست

جوان کننده پوست و ضد پیری زودرس

تامین ویتامین های مورد نیاز پوست مخصوصا ویتامین E و B5

احیای لایه های دفاعی پوست

داشتن پوستی صاف، شفاف و زیبا حق شماست. و هیچ وقت برای دست یافتن به این منظور دیر نیست. کرمQ10 محتوی 200 میلی لیتر برای شما عزیزان و به امید سلامتی و زیبایی پوست شما ارائه شده است.

شامپو بدن آمالفی با رایحه اسپا

برای بیشتر افراد حمام کردن یکی از لذت بخش ترین ساعات روز است. در گذشته نه چندان دور تنها گزینه ی موجود برای شستشوی بدن صابون بود. ولی امروزه محصولات بهداشتی متنوعی در بازار وجود دارد. انواع مختلف شامپو بدن و ژل های شستشو با رایحه ها ی گوناگون و بعضا مناسب پوست های متفاوت و در بعضی موارد مخصوص خانم ها و اقایان. ولی آیا اینکه ما از صابون استفاده کنیم یا شامپو بدن فرقی هم دارد؟ درست است که از هر دو برای تمیزی بدن استفاده می کنیم ولی باید بدانید این محصولات تفاوت هایی هم دارند. که در زیر برایتان بازگو می کنیم:

در صابون از مواد حلال در چربی و ترکیبات صابونی استفاده می شود. PH بالایی دارد که برای پوست های خشک و حساس مناسب نیست. در صابون به علت هزینه ی بالای ترکیب کردن مواد نرم کننده از قبیل گلیسیرین به ترکیب صابون و حفظ حالت جامدشان، کمتر از نرم کننده ها استفاده می کنند. ولی در شامپو بدن از ترکیبات غیر صابونی که PH آنها نزدیک به پوست است استفاده می شود که به علت ماهیت مایع آن، به راحتی از انواع نرم کننده در ترکیبات محصول استفاده می شود. پس می توان گفت کسانی که پوست خشک و یا حساسی دارند بهتر است از شامپو بدن استفاده کنند.

یکی از مزیت های شامپو بدن آمالفی نسبت به صابون های حمام این است که هر مقداری را که لازم دارید، می توانید استفاده کنید و بقیه ی آن بصورت استریل و بهداشتی درون بطری شامپو قرار دارد. شما دیگر نگران اینکه بقیه ی شامپو به بدن شخص دیگری آلوده است، نیستید. مثلا زمانی که یکی از افراد خانواده بیمار است مخصوصا بیماری پوستی، دیگر لازم نیست نگران سرایت از طریق صابون حمام که معمولا همه از آن استفاده می کنند باشید.

نکاتی که برای یک حمام و شستشوی خوب بهتر است به یاد داشته باشید:

از آب خیلی داغ استفاده نکنید چون به پوست بدنتان آسیب می رساند.

شستن پوست باعث می شود علاوه بر تمیزی پوستتان، چربی های مفید که از پوست محافظت می کنند نیز از بین بروند. پس اگر پوست خشک و حساسی دارید بهتر است دقت کنید که از چه شوینده ای استفاده می کنید. از شوینده هایی که PH آنها نزدیک به پوست است استفاده کنید.

بهتر است بلافاصله بعد از حمام از مرطوب کننده ها و آبرسان هایی مانند بادی میلک یا شیر بدن، لوسیون و کرم مرطوب کننده استفاده کنید تا رطوبت پوستتان حفظ شود. مخصوصا اگر پوست خشکی دارید

به یاد داشته باشید همه ی پوست ها برای زیبایی و سلامت به مرقبت احتیاج دارند. به صرف اینکه پوستتان چرب است فکر نکنید که نیازی به مرطوب کننده و آبرسان ندارد. البته این نوع پوست در برابر خشکی مقاوم تر است ولی اگر مراقب پوستتان نباشید این پوست نیز آسیب پذیر است.

اسپا به محلی گفته می شود از آب دریا یا آب معدنی برای استحمام درمانی استفاده می کنند. و در کنار آن از انواع ماسک های طبیعی برای خدمات مراقبت از پوست صورت و بدن همراه با محیطی عطر آگین و موسیقی گوش نواز استفاده می شود. البته معمولا در سالن های اسپا خدمات ماساژ، مدیتیشن و در برخی رژیم غذایی نیز انجام میشود. اسپا روشی است برای دست یافتن بدن به آرامش بصورت طبیعی.

شرکت بزرگ اسپانیایی آمالفی تولید کننده انواع محصولات بهداشتی از قبیل بادی میلک یا شیر بدنQ10 وشامپو بدن گل سرخ ، اقدام به تولید شامپو بدن اسپا کرده تا اگر موقعیت یا وقت رفتن به سالن اسپا را ندارید به راحتی در حمام خانه خود احساس یک اسپای خوب را داشته باشید و بدنتان به آرامش لازم برسد و شادابی و نشاط واقعی را تجربه کنید. چون عطرها یکی از مواردی هستند که در شادابی و روحیه تاثیر بسزایی دارند. این شامپو بدن با داشتن گلیسیرین در ترکیبات خود به لطافت و نرمی پوست شما کمک می کند. گلیسیرین خاصیت جذب رطوبت از محیط و حفظ رطوبت پوست را دارد. پس برای افرادی که پوست خشکی دارند، روغن مفیدی است. امروزه در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی برای نرمی و لطافت پوست از گلیسیرین استفاده می شود.

امیدواریم با شامپو بدن اسپا لذت یک حمام و ریلکسیشن خوب را تجربه کنید.

صابون مایع آمالفی با عصاره عسل

از آنجایی که همه ی ما در طول شبانه روز و به دفعات دست های خود را می شوییم، لازم است از یک مایع دستشویی مناسب و با کیفیت استفاده کنیم. چون ممکن است با شستن دست ها با مایع دستشویی نامناسب، پوست دستتان آسیب ببیند. سوالی که پیش می آید این است که واقعا لازم است دست ها را به دفعات بشوییم؟ جوابتان آری است زیرا پوست دست یکی از راه های انتقال بیماریهاست ما با دست دادن به افراد میکروب های دست یکدیگر را تبادل میکنیم. همچنین با دست زدن به اشیاء فقط اثر انگشت بجا نمی گذاریم بلکه ردی از میکروب های روی پوست دست را نیز بجا می گذاریم و همچنین میکروب های روی آن شیء نیز به دستمان منتقل می کنیم. باور کنید میلیونها میکروب روی پوست دستتان زندگی می کند. پوست دست با اینکه بسیار لطیف و نرم است، دارای شیارهای عمیقی است که مناسب زندگی و رشد میکروب ها هستند. پس لازم است دستانتان را به دفعات با صابون مایع دست بشویید.


تفاوت صابون مایع و صابون جامد

این دو محصول بجز چند فرق کوچک تفاوتی با هم ندارند هر چند اگر به این تفاوت ها دقت کنید در میابید که تفاوت های عمیقی هستند. در ادامه به شرح این تفاوت ها می پردازیم.

اولین تفاوت این دو محصول در این است که در اکثر موارد PH صابون جامد از PH صابون مایع بیشتر است. پس چربی بیشتری از روی پوست دستتان می شوید. در حالی که مقداری چربی برای محافظت از پوست لازم و ضروریست. و در طولانی مدت می تواند پوست دستتان را خشک کند. در حالی که PH صابون مایع به پوست نزدیک تر است.مخصوصا اگر پوست خشک و یا حساسی داشته باشید استفاده از صابون مایع مناسب تر است.

تفاوت دیگر صابون مایع و صابون جامد در این است که همه


برچسب ها : آمالفی , محصولات آمالفی ,
+ نوشته شده در سه شنبه 11 دی 1397ساعت 12:24 توسط فواد | | تعداد بازدید : 10

نرم کننده مو

نرم کننده مو آمالفی با رایحه اسپا

خیلی از افراد مخصوصا خانم ها تجربه ی گره خوردن موهایشان بعد از استحمام را دارند. در این زمان کلی وقت صرف اینکه گره موها را باز کنید گذاشتید و مطمئنا کلی از موهایتان آسیب دیده و کنده شده. ولی چرا موها گره می خورند؟ موی آسیب دیده و خشک بیشتر در معرض آسیب و در نتیجه گره خوردن و به هم پیچیدن موها است. این آسیب ناشی از عوامل زیادی است که با دانستن و رعایت کردنشان می توانید از این آسیب ها بکاهید.

شستن بیش از حد موها یا شستن با شامپوهایی که PH بالایی دارند باعث خشکی و آسیب به موهایتان می شود. مخصوصا اگر موهای بلندی داشته باشید.

استفاده مداوم و بیش از حد از وسایل حرارتی برای خشک کردن و حالت دادن موهایتان، به آنها آسیب وارد می کند.وسایلی از قبیل سشوار، اتوی مو، بابیلیس و...

رنگ کردن و دکلره کردن موها مخصوصا به دفعات زیاد و بصورت متوالی، موهایتان را آسیب پذیر می کند.

قرار گرفتن در برابر عوامل محیطی از قبیل نور شدید خورشید و باد به موهایتان آسیب وارد می کند.

حال اگر موهایتان خشک و آسیب پذیر شده و با هربار حمام رفتن باید کلی وقت برای باز کردن گره موها بکنید، باید چه کرد؟ یک راه ساده و کاربردی استفاده از محصولات بهداشتی برای تقویت مو و نرم کردن مو است محصولاتی از قبیل شامپو نرم کننده مو، شامپو کراتینه، نرم کننده ی مو. شرکت بزرگ آمالفی در این زمینه نیز محصولات متنوعی را تولید و ارائه کرده است. نرم کننده ی کراتینه مو آمالفی محصولیست که هم موهایتان را نرم و درخشان و شفاف می کند و هم با کراتینه ی موجود در نرم کننده مو سر آمالفی موهایتان تقویت می شود.

کراتین در نرم کننده مو آمالفی چه نقشی دارد؟

شاید درباره ی کراتین چیزی ندانید مشکلی نیست ما برایتان بطور کامل توضیح می دهیم. کراتین ترکیب اصلی تشکیل دهنده ی مو است که حدود 89 درصد از مو را تشکیل داده. البته این درصد در اسیایی ها بیشتر و در افریقایی ها کمتر است. این ماده باعث استحکام و انعطاف پذیری موها می شود و با کم شدن آن موهایتان ضعیف و شکننده می شود. برای درمان موهای شکننده و آسیب دیده لازم است موها کراتینه شود. در سالن های زیبایی هم اینکار انجام می شود. ولی برای راحتی می توانید محصولات کراتینه مو نیز استفاده کنید. مانند شامپو کراتینه آمالفی که برای انواع موها تولید شده بطور مثال شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده یا شامپو کراتینه آمالفی برای موهای چرب، یا نرم کننده مو آمالفی که حاوی کراتین نیز هست نرم کننده کراتینهآمالفی که عطر دلپذیر آن حس یک اسپا واقعی را می دهد.

چگونگی عملکرد نرم کننده مو بر روی موهای شما

نرم کننده مو با ایجاد یک پوشش روی سطح خارجی مو، آن را نرم و صاف کرده، بارهای الکتریکی منفی مو را که شامپو ایجاد کرده است خنثی کرده و بدین ترتیب موهایتان دیگر آشفته نمی شود.

دو نوع نرم کننده موی سر وجود دارد. دسته ی اول نیاز به آبکشی دارند و دسته ی دوم نیازی به آبکشی ندارند و تا دفعه ی بعد که موهایتان را می شویید روی موهایتان می ماند. نرم کننده کراتینه آمالفی جزو دسته ی اول است و لازم است بعد از استفاده شسته شود.

طریقه ی استفاده از نرم کننده کراتینه آمالفی

ابتدا موهایتان را با شامپو شسته و کامل آبکشی کنید.

مقداری نرم کننده ی موی سر را روی دستتان ریخته و دست ها را به هم بمالید.

دستانتان را داخل موها کرده و ساقه ی موهایتان را به نرم کننده کراتینه آمالفی کامل آغشته کرده و ماساژ دهید.

چند دقیقه صبر کنید.

موهایتان با آب گرم آبکشی کنید.

چند نکته ساده درباره ی استفاده از نرم کننده مو وجود دارد که با رعایت نکردنشان ممکن است به موهایتان آسیب بزنید. پس با دقت ادامه مطلب را دنبال کنید.

نرم کننده ی موها را به ریشه ی موهایتان نزنید.

در استفاده از نرم کننده زیاده روی نکنید. همه ی موها می توانند از نرم کننده استفاده کنند زیرا نرم کننده ها بجز نرم کردن مو می تواند از موها دربرابر نور خورشید و گرمای ابزار حالت دهنده ی مو محافظت کند. فقط باید دقت کنید موهای معمولی و چرب نسبت به موی خشک و آسیب دیده تعداد دفعات کمتری از نرم کننده مو استفاده کنند. زیرا ممکن است اگر بیش از حد از نرم کننده استفاده کنید موهایتان کم جان شود. ممکن است شما جزو آن دسته افراد باشید که کلا از نرم کننده استفاده نمی کنند. ولی باید بدانید این کار نیز درست نیست. حتی برای موهای چرب نیز نیاز دارد گاهی از نرم کننده استفاده شود.

نگذارید نرم کننده مو زمان زیادی روی موهایتان بماند. 2 تا 3 دقیقه زمان برای ماساژ نرم کننده مو رو موهایتان کافیست. بیش تر از آن باعث می شود موهایتان شکسته و افتاده شده، همچنین زودتر چرب شود.

نرم کننده مو موهیتو آمالفی

گره خوردن و وز شدن موها و در نتیجه کلی کلنجار رفتن با موها برای باز کردن گره موها و صاف کردنشان، تجربه ایست گریبان گیر خیلی از افراد شده است. البته بیشتر برای افرادی که موهای خشک و آسیب دیده ای دارند اتفاق می افتد. این مشکل در نتیجه ی عدم مراقبت صحیح از مو اتفاق می افتد. کارهایی ساده که برای ما عادت شده ولی بهتر است بدانید به موهایتان آسیب وارد می کند. این عادات ساده را برایتان بطور خلاصه بازگو می کنم.

شستن بیش از حد موها و یا شستن با شامپوهایی که PH بالایی دارند باعث خشکی و آسیب به موهایتان می شود. مخصوصا اگر موهای بلندی داشته باشید.

استفاده مداوم و بیش از حد از وسایل حرارتی برای خشک کردن و حالت دادن موهایتان، به آنها آسیب وارد می کند.وسایلی از قبیل سشوار، اتوی مو، بابیلیس و...

رنگ کردن و دکلره کردن موها مخصوصا به دفعات زیاد و بصورت متوالی، موهایتان را آسیب پذیر می کند.

قرار گرفتن در برابر عوامل محیطی از قبیل نور شدید خورشید و باد به موهایتان آسیب وارد می کند.

خشک کردن و شانه کردن موها بلافاصله بعد از حمام، چون موهای خیس خیس آسیب پذیرند باعث آسیب جدی به موهایتان می شود.

رژیم غذایی فاقد ویتامین ها و پروتئین های مورد نیاز بدن و پوست، باعث ضعیف شدن و آسیب پذیر شدن موها می شود.

نرم کننده مو یه راه ساده و تاثیرگذار

برای رفع این مشکل لازم است در کنار رعایت این نکات از نرم کننده مو سر استفاده کنید. نرم کننده مو باعث مرطوب ماندن، نرم شدن و درخشانی بیشتر موهایتان می شود. باید ذکر کنیم که شامپو نرم کننده مو نیز تولید شده است. برای موهای خشک و آسیب دیده بهتر است از نرم کننده موی سر استفاده شود. چون تاثیر بیشتری دارد به نظر لازم است طریقه ی صحیح شستن و خشک کردن موها را مرور کنیم تا اگر نکته ای را نمی دانید یا فراموش کرده اید، برایتان یاداوری شود.

موهای خود را با شامپویی که PH مناسب دارد بشویید. البته دقت کنید که شستن خشن و محکم برای موها مفید نیست بهتر است موهایتان را با شامپو ماساژ دهید. چون با ماساژ خون رسانی به پوست سر و موها بهتر انجام می شود. و در رشد موها نیز تاثیر مثبت دارد. بعد از شستن موهایتان و آبکشی، از نرم کننده مو برای موطوب ماندن و نرم شدن موهایتان استفاده کنید. حتی اگر موهای چرب و معمولی دارید نیز لازم است از نرم کننده استفاده کنید ولی در دفعات کمتر و فاصله زمانی بیشتر. لطفا به زمانی که لازم است نرم کننده مو روی موهایتان باشد دقت کنید. نباید بیشتر از 2 یا 3 دقیقه باشد چون موهایتان زیاد از حد خوابد. و بعد موهایتان را آبکشی کنید. حواستان باشد نرم کننده را روی ریشه ی موهایتان نزنید. باعث سستی و ریزش موهایتان می شود. در ادامه بعد از استحمام موهایتان را با حوله بپیچید تا رطوبت اضافی و زیادی آن گرفته شود. حواستان باشد با حوله موهایتان را محکم نکشید. بلافاصله از سشوار استفاده نکنید و آنها را برس نکشید. گره های موهایتان را دست باز کنید و بعد برس بکشید. بهتر است بگذارید موهایتان در هوای آزاد خودش کم کم خشک شود. ولی اگر خواستید از سشوار استفاده کنید حتما اجازه دهید آب اضافی موهایتان با حوله گرفته شود، بعد از سشوار استفاده کنید.

معرفی و عملکرد نرم کننده کراتینه موهیتو آمالفی

شرکت بزرگ آمالفی محصولات متنوعی را برای سلامت پوست و موی شما عزیزان تولید و ارائه کرده است از جمله انواع شامپو کراتینه و شامپو نرم کننده مو برای انواع مو و نرم کننده کراتینه مو. این محصول هم نرم کننده است و هم موها را با کراتینه و تقویت می کند. نرم کننده مو آمالفی در رایحه های مختلف برای سلیقه های مختلف ارائه شده است. نرم کننده کراتینه اسپا ، نرم کننده مو موهیتو دو مورد از این محصولات متنوع هستند. در اینجا قصد داریم درباره ی نرم کننده کراتینه موهیتو صحبت کنیم. این محصول در حجم 1000میلی لیتر و با رایحه موهیتو برای موهای معمولی می باشد. شما بوی خنک و دلپذیر موهیتو را تا مدت ها به همراه دارید.

نرم کننده مو با ایجاد یک پوشش روی سطح خارجی مو، آن را نرم و صاف کرده، بارهای الکتریکی منفی مو را که شامپو ایجاد کرده است خنثی کرده و بدین ترتیب موهایتان دیگر آشفته نمی شود. دو نوع نرم کننده موی سر وجود دارد. دسته ی اول نیاز به آبکشی دارند و دسته ی دوم نیازی به آبکشی ندارند و تا دفعه ی بعد که موهایتان را می شویید روی موهایتان می ماند. نرم کننده کراتینه مو آمالفی جزو دسته ی اول است و لازم است بعد از استفاده شسته شود.

شاید ندانید کراتینه چیست. بطور خلاصه بهتر است بگوییم حدود 89 درصد از موهایتان را کراتین تشکیل داده است وباعث استحکام و انعطاف پذیری موها می شود. با کم شدن این ماده ی مهم موها سست و ضعیف و شکننده می شوند. برای جبران آن می توان از کراتینه بطور مستقیم روی موها استفاده کرد و یا از شامپو کراتینه استفاده کنید. البته همان طور که گفتیم شرکت آمالفی نرم کننده کراتینه مو نیز تولید کرده است.

نرم کننده مو آمالفی برای موهای حساس

یکی از ارکان زیبایی موهای سالم، زیبا و با طراوت است. برای داشتن چنین موهایی لازم است بطور صحیح مراقب موهایتان باشید. اگر بطور صحیح به مراقبت از موها نپردازید، موهایتان آسیب می بیند. حال اگر موهایی حساس داشته باشید این مراقبت ها باید بیشتر و با دقت تر انجام شود. لازم است از انجام برخی عادات رایج پرهیز کنید و برخا کارها را جایگزین این عادات غلط کنید. ابتدا لازم است این عادات اشتباه را نام ببریم تا با دانستن و رعایت آنها، قدم بزرگی در حفظ سلامت موهایتان بردارید.

با آب خیلی داغ حمام نکنید. آب ولرم یا ولرم رو به گرم گزینه ی مناسبی برای شستن موهایتان است.

هر نوع مویی برای شستشو نیاز به شامپوی مناسب خود دارد مثلا اگر موی حساسی دارید نباید از شامپوی مناسب موی چرب استفاده کنید.

هر نوع مویی که دارید لازم است از نرم کننده استفاده کنید. حال بسته به مویی که دارید تعداد دفعات استفاده از نرم کننده مو فرق می کند. هر چه مو خشک تر باشد بیشتر و هر چه چرب تر باشد کمتر لازم است از نرم کننده استفاده کنید. البته دقت کنید که در مورد نرم کننده ها هم مدل های مختلف برای موهای مختلف تولید شده است.

بلافاصله بعد از حمام موهایتان را شانه و خشک نکنید. چون موی خیس کمی سست است و با این کار بیشتر آسیب میبیند. بهتر است ابتدا با حوله موهایتان را بپیچید و اجازه دهید آب اضافی موها گرفته شود. سپس موهایتان را خشک کنید. دقت کنید موهایتان را با حوله محکم نکشید زیرا به موهایتان آسیب میزند. ضمنا خشک کردن و حالت دادن موها با سشوار و اتوی مو و وسایلی از این دست، بطور مکر و دائم موها را ضعیف و شکننده می کند.

رژیم غذایی حاوی مقدار کافی ویتامین و پروتئین مصرف کنید تا نیاز موهایتان برطرف شود.

از موهایتان در برابر آفتاب، بادهای شدید و کلا شرایط آب و هوایی بد محافظت کنید.

رنگ کردن و دکلره کردن مداوم و پی در پی به موهایتان آسیب می زند.

همانطور که در بالا توضیح دادیم یکی از مواردی که باید رعایت شود استفاده از نرم کننده مو سر است. ولی نرم کننده ی مو چگونه عمل می کند؟

چگونگی عملکرد نرم کننده مو

نرم کننده مو با ایجاد یک پوشش روی سطح خارجی مو، آن را نرم و صاف کرده، بارهای الکتریکی منفی مو را که شامپو ایجاد کرده است خنثی کرده و بدین ترتیب موهایتان دیگر آشفته نمی شود.

دو نوع نرم کننده موی سر وجود دارد. دسته ی اول نیاز به آبکشی دارند و دسته ی دوم نیازی به آبکشی ندارند و تا دفعه ی بعد که موهایتان را می شویید روی موهایتان می ماند.

نحوه

عملکرد نرم کننده مو کراتینه بر روی موهای حساس

شرکت آمالفی تولید کننده ی محصولات بهداشتی متنوعی برای انواع پوست و مو می باشد. نرم کننده مو نیز از محصولات این شرکت اسپانیایی است که در رایحه های مختلف و برای موهای مختلف تولید شده است. نرم کننده کراتینه مو اسپا نرم کننده مو برای موهای معمولی و نرم کننده کراتینه برای موهای حساس و آسیب پذیر. که این نرم کننده کراتینه مو ها علاوه بر نرم کننده مو سر، کراتینه نیز هستند. کراتینه ماده ی اصلی ساختار مو است که 89 درصد از ترکیب اصلی مو را شامل می شود و این ماده مهم در استحکام و انعطاف پذیری مو نقش مهمی دارد و با کم شدن این ماده موها ضعیف و شکننده می شود. برای دریافت این ماده می توانید از کراتین بطور مستقیم روی موهایتان استفاده کنید که در سالن آرایش همانجام می شود و یا خیلی راحت از شامپو کراتینه و نرم کننده کراتینه مو استفاده کنید. نرم کننده کراتینه آمالفی برای موهای حساس در حجم 1000 میلی لیتر برای شما عزیزان ارائه شده است. نرم کننده کراتینه مو آمالفی برای موهای حساس موهای تان را مرطوب، نرم و درخشان نگه می دارد. تا از سلامت و زیبایی موهایتان لذت ببرید.


برچسب ها : نرم کننده مو , نرم کننده کراتینه ,
+ نوشته شده در يکشنبه 9 دی 1397ساعت 22:38 توسط فواد | | تعداد بازدید : 8

شامپو کراتینه

شامپو کراتینه برای موهای فر

کراتین یک پروتئین مفید برای موی سر می باشد. اما ممکن است سوال برایتان پیش بیاید که کراتین یا کراتینه کردن چیست یا اصلا چه تاثیری بر روی مو می گذارد. ما دراین مطلب تلاش می کنیم تا شما را با این پروتئین مفید و تاثیر آن آشنا کنیم.

جالب است بدانید که حدود بالای 90 درصد از موی انسان به ویژه انسان هایی که در منطقه آسیا متولد شده اند، را کراتین و درصد باقی مانده از رطوبت و مواد دیگر تشکیل شده است. پس احتمالا با اهمیت کراتین و تلاش رساندن آن به موی سر خودتان آشنا شدید.

شامپو کراتینه آمالفی که محصول کشور اسپانیا است در حجم های مختلف و برای موها با جنس های متفاوت طراحی شده اند تا به بازسازی، ترمیم و تقوبت موهای شما کمک کنند.

شامپو کراتینه برای موهای فر و مجعد 750 میلی لیتر است. این شامپو کراتینه با توجه به ترکیباتی که دارد می تواند در طولانی مدت و به مرور زمان موهای شما را به حالت دلخواه تان در بیاورد.

کار پروتئین کراتین تقویت و ترمیم مو است اگر موهایی فر و مجعد دارید که سست و ضعیف شده است، استفاده از این شامپو کراتینه می تواند نتیجه خوبی بر روی موهای شما داشته باشد.

اساسا کسانی که موهای فر و مجعد دارد همواره بعد از حمام و شستن موی سر دچار مشکلاتی از جمله وز شدن مو می شوند. شامپو کراتینه برای موهای فر anti frizzاست. اما آنتی فریز یعنی چی؟ سوالی که ممکن است برای هرکسی پیش بیاید.

آنتی فریز بودن این شامپو کراتینه یعنی بعد از شستن موی سر از وز شدن و بهم ریختگی مو جلوگیری می کند.

نکته ای مهم که باید در نظر گرفت این است که شامپو کراتینه برای موهای فر و یا هر نوع شامپو کراتینه دیگر مثل شامپو کراتینه برای موهای چرب، شامپو کراتینه برای موهای خشک و ... نیاز به استفاده مکرر دارند تا تاثیر مثبت خود را روی موی سر بگذارند. پس باید تحمل و صبر خود را بالا ببرید تا در طی یک دوره استفاده از شامپو کراتینه به آن چیزی که می خواهید برسید.

اما برای همه کسانی که اهمیت زیادی به موهایشان می دهند و موهای بعضا حساسی دارند، دانستن این که از چه شامپویی و با چه محتویاتی استفاده می کنند مهم است. برای همین هم در پایین ترکیبات شامپو کراتینه برای موهای فر را عنوان می کنیم تا خرید مناسب و مطعن داشته باشید.

ترکیبات شامپو کراتینه برای موهای فر

ترکیبات این شامپو کراتینه

آب، سدیم لوریل سولفات، سدیم کلرید، کوکامید، کوکامیدو پروپیل بتائین، کراتین هیدرولیز شده، سدیم بنزوات، پتاسیم سوربات، FD & C Yellow و ...

به این نکته توجه کنید که کسانی که موهای خود را کراتینه کرده اند باید از شامپویی استفاده کنند که سولفات ندارد.

این شامپو همانطور که در بالا ذکر کردیم 750 میلی لیتر است و هم آقایان و هم خانم ها می توانند از آن استفاده کنند.

اطلاعاتی تکمیلی درباره شامپو کراتینه

در اخر لازم است تا بگوییم که دانستن این مطلب که چه نوع مویی دارید مثلا موی سرتان چرب است یا خشک، آسیب دیده است یا خیر، شوره دارد یا خیر و یا فر و مجعد است یا خیر برای یک انتخاب درست باید در نظر گرفت.

دانستن این ها می تواند به شما برای انتخاب شامپو کراتینه بسیار کمک کند.

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با شامپو کراتینه برای موهای فر آشنا کنیم. امیدورایم که این مطلب برایتان مفید باشد.

شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده

شامپو کراتینه همان گونه که از اسمش پیداست، دارای پروتئین کراتین است. این پروتئین جالب است بدانید که در 89 درصد از موی سر ما وجود دارد. این پروتئین در موی سر آسیایی ها بالای 90 درصد است.

شامپو کراتینه آمالفی برای مدل ها و جنس موهای مختلفی ساخته شده است. شامپو کراتینه ، شامپو کراتینه برای موهای چرب، شامپو کراتینه برای موهای خشک و شامپو کراتینه برای موهای معمولی.

این ماده مفید بر روی ساختار درونی و ساختار بیرونی مو تاثیر می گذارد و باعث استحکام مو می شود پس اهمیت آن، همچنین اهمیت رسیدگی به مو برای حفظ این ماده مفید بر کسی پوشیده نیست.

شامپو کراتینه آمالفی محصول کشور اسپانیا مخصوص موهای آسیب دیده، 750 میلی لیتر بوده و تاثیر بسزایی بر روی موی سر دارد. ممکن است این سوال پیش بیاید که موی آسیب دیده چیست و شامپو کراتینه مخصوص موهای آسیب دیده چه تاثیری بر روی این مدل موها دارد؟

نکته ای مهم این است که بدانیم چه زمانی از شامپو کراتینه استفاده کنیم و اصلا آیا موی آسیب دیده ای داریم یا نه؟ در زیر به این سوال پاسخ داده شده است.

زمان استفاده از شامپو کراتینه و تاثیر آن

استفاده از شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده دقیقا زمانی است که به این موضوع پی میبریم که موهایمان شکننده، سست و از حالت نرمال خارج شده است. اینجاست که باید از شامپو کراتینه استفاده کنیم. اما چه کاری انجام دهیم تا موهایمان آسیب نبینند یا اصلا تشخیص دهیم که که از چه نوع شامپویی استفاده کنیم.

چرا که کمپانی آمالفی شامپو کراتینه برای موهای چرب، شامپو کراتینه برای موهای خشک و ... نیز دارد.

منظور از موهای آسیب دیده را در زیر برایتان توضیح می دهیم.

موهایی هستند که در معرض مستقیم تابش نور خورشید بیش از حد قرار میگیرند.

استفاده زیاد از سشوار، اتو مو، صاف کننده ها، وسایلی که مو را فر می کنند و دیگر وسایلی از این مدل که آسیب جدی به مو وارد می کنند.

شستن سر با آب داغ به ضعیف شدن و آسیب رسیدن به موهای شما کمک می کند. برای همین توصیه می شود که در حمام از آب خیلی گرم و داغ چه برای شستشوی بدن و چه برای شستشوی موی سر استفاده نشود.

و مهم تر از همه استفاده مکرر از رنگ، دکلره و ... که باعث آسیب رسیدن به موها بخصوص موی سر خانم ها می شود.

این شامپو کراتینه در طول زمان به بازسازی و احیای موهای شما کمک میکند. باید در نظر داشته باشید که با یک بار استفاده از این شامپو قطعا نباید انتظار معجزه داشته باشید اما تاثیر آن بعد از مدت زمانی به وضوح برای شما و اطرافیان قابل مشاهده است.

همانطور که در بالا ذکر کردیم، حجم این شامپو 750 میلی لیتر بوده و برای یک دوره استفاده برای مراقبت مو شما بسیار مفید است.

مسلما دانستن این موضوع که ترکیبات شامپویی که استفاده می کنید چه چیزی است برایتان مهم است. ما هم برای شما ترکیبات این می گوییم تا با خیال راحت یک خرید مطمعن داشته باشید.

ترکیبات شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده

ترکیبات این شامپو کراتینه:

آب، سدیم لوریل سولفات، سدیم کلرید، کوکامید، کوکامیدو پروپیل بتائین، کراتین هیدرولیز شده، منیزیم نیترات، سدیم بنزوات ... مهم ترین ترکیبات شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده هستند که برای شما ذکر شد.

استفاده از شامپو کراتینه خیلی خوب و مفید است اما نه برای همه. کسانی که از ماده کراتین برای تقویت مو استفاده کرده اند یا به اصطلاح موهای خود را کراتینه کرده اند، به دلیل وجود ماده سدیم لوریل سولفات موجود در این شامپو، نباید از این شامپو استفاده کنند. این نکته مهمی است که شما باید بدانید.

این مدل از شامپو کراتینه آمالفی جز محصولات پرطرفدار این این کمپانی اسپانیایی است.

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده آشنا کنیم. امیدواریم که برایتان مفید باشدو انتخابی برای یک خرید مطمعن داشته باشید.


برچسب ها : شامپو کراتینه , شامپو کراتینه آمالفی ,
+ نوشته شده در يکشنبه 2 دی 1397ساعت 11:41 توسط فواد | | تعداد بازدید : 12

شامپو بدن آمالفی

شامپو بدن اسپا

برای بیشتر افراد حمام کردن یکی از لذت بخش ترین ساعات روز است. در گذشته نه چندان دور تنها گزینه ی موجود برای شستشوی بدن صابون بود. ولی امروزه محصولات بهداشتی متنوعی در بازار وجود دارد. انواع مختلف شامپو بدن و ژل های شستشو با رایحه ها ی گوناگون و بعضا مناسب پوست های متفاوت و در بعضی موارد مخصوص خانم ها و اقایان. ولی آیا اینکه ما از صابون استفاده کنیم یا شامپو بدن فرقی هم دارد؟ درست است که از هر دو برای تمیزی بدن استفاده می کنیم ولی باید بدانید این محصولات تفاوت هایی هم دارند. که در زیر برایتان بازگو می کنیم:

· در صابون از مواد حلال در چربی و ترکیبات صابونی استفاده می شود. PH بالایی دارد که برای پوست های خشک و حساس مناسب نیست. در صابون به علت هزینه ی بالای ترکیب کردن مواد نرم کننده از قبیل گلیسیرین به ترکیب صابون و حفظ حالت جامدشان، کمتر از نرم کننده ها استفاده می کنند. ولی در شامپو بدن از ترکیبات غیر صابونی که PH آنها نزدیک به پوست است استفاده می شود که به علت ماهیت مایع آن، به راحتی از انواع نرم کننده در ترکیبات محصول استفاده می شود. پس می توان گفت کسانی که پوست خشک و یا حساسی دارند بهتر است از شامپو بدن استفاده کنند.

· یکی از مزیت های شامپو بدن نسبت به صابون های حمام این است که هر مقداری را که لازم دارید، می توانید استفاده کنید و بقیه ی آن بصورت استریل و بهداشتی درون بطری شامپو قرار دارد. شما دیگر نگران اینکه بقیه ی شامپو به بدن شخص دیگری آلوده است، نیستید. مثلا زمانی که یکی از افراد خانواده بیمار است مخصوصا بیماری پوستی، دیگر لازم نیست نگران سرایت از طریق صابون حمام که معمولا همه از آن استفاده می کنند باشید.

نکاتی که برای یک حمام و شستشوی خوب بهتر است به یاد داشته باشید:

· از آب خیلی داغ استفاده نکنید چون به پوست بدنتان آسیب می رساند.

· شستن پوست باعث می شود علاوه بر تمیزی پوستتان، چربی های مفید که از پوست محافظت می کنند نیز از بین بروند. پس اگر پوست خشک و حساسی دارید بهتر است دقت کنید که از چه شوینده ای استفاده می کنید. از شوینده هایی که PH آنها نزدیک به پوست است استفاده کنید.

· بهتر است بلافاصله بعد از حمام از مرطوب کننده ها و آبرسان هایی مانند بادی میلک یا شیر بدن، لوسیون و کرم مرطوب کننده استفاده کنید تا رطوبت پوستتان حفظ شود. مخصوصا اگر پوست خشکی دارید

· به یاد داشته باشید همه ی پوست ها برای زیبایی و سلامت به مرقبت احتیاج دارند. به صرف اینکه پوستتان چرب است فکر نکنید که نیازی به مرطوب کننده و آبرسان ندارد. البته این نوع پوست در برابر خشکی مقاوم تر است ولی اگر مراقب پوستتان نباشید این پوست نیز آسیب پذیر است.


شامپو بدن اسپا چیست و چه فوایدی برای پوست دارد؟

اسپا به محلی گفته می شود از آب دریا یا آب معدنی برای استحمام درمانی استفاده می کنند. و در کنار آن از انواع ماسک های طبیعی برای خدمات مراقبت از پوست صورت و بدن همراه با محیطی عطر آگین و موسیقی گوش نواز استفاده می شود. البته معمولا در سالن های اسپا خدمات ماساژ، مدیتیشن و در برخی رژیم غذایی نیز انجام میشود. اسپا روشی است برای دست یافتن بدن به آرامش بصورت طبیعی.

شرکت بزرگ اسپانیایی امالفی تولید کننده انواع محصولات بهداشتی از قبیل بادی میلک یا شیر بدنQ10 و شامپو بدن گل سرخ ، اقدام به تولید شامپو بدن اسپا کرده تا اگر موقعیت یا وقت رفتن به سالن اسپا را ندارید به راحتی در حمام خانه خود احساس یک اسپای خوب را داشته باشید و بدنتان به آرامش لازم برسد و شادابی و نشاط واقعی را تجربه کنید. چون عطرها یکی از مواردی هستند که در شادابی و روحیه تاثیر بسزایی دارند. این شامپو بدن با داشتن گلیسیرین در ترکیبات خود به لطافت و نرمی پوست شما کمک می کند. گلیسیرین خاصیت جذب رطوبت از محیط و حفظ رطوبت پوست را دارد. پس برای افرادی که پوست خشکی دارند، روغن مفیدی است. امروزه در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی برای نرمی و لطافت پوست از گلیسیرین استفاده می شود.

امیدواریم با شامپو بدن اسپا لذت یک حمام و ریلکسیشن خوب را تجربه کنید.

شامپو بدن اسپا

برای بیشتر افراد حمام کردن یکی از لذت بخش ترین ساعات روز است. در گذشته نه چندان دور تنها گزینه ی موجود برای شستشوی بدن صابون بود. ولی امروزه محصولات بهداشتی متنوعی در بازار وجود دارد. انواع مختلف شامپو بدن و ژل های شستشو با رایحه ها ی گوناگون و بعضا مناسب پوست های متفاوت و در بعضی موارد مخصوص خانم ها و اقایان. ولی آیا اینکه ما از صابون استفاده کنیم یا شامپو بدن فرقی هم دارد؟ درست است که از هر دو برای تمیزی بدن استفاده می کنیم ولی باید بدانید این محصولات تفاوت هایی هم دارند. که در زیر برایتان بازگو می کنیم:

· در صابون از مواد حلال در چربی و ترکیبات صابونی استفاده می شود. PH بالایی دارد که برای پوست های خشک و حساس مناسب نیست. در صابون به علت هزینه ی بالای ترکیب کردن مواد نرم کننده از قبیل گلیسیرین به ترکیب صابون و حفظ حالت جامدشان، کمتر از نرم کننده ها استفاده می کنند. ولی در شامپو بدن از ترکیبات غیر صابونی که PH آنها نزدیک به پوست است استفاده می شود که به علت ماهیت مایع آن، به راحتی از انواع نرم کننده در ترکیبات محصول استفاده می شود. پس می توان گفت کسانی که پوست خشک و یا حساسی دارند بهتر است از شامپو بدن استفاده کنند.

· یکی از مزیت های شامپو بدن نسبت به صابون های حمام این است که هر مقداری را که لازم دارید، می توانید استفاده کنید و بقیه ی آن بصورت استریل و بهداشتی درون بطری شامپو قرار دارد. شما دیگر نگران اینکه بقیه ی شامپو به بدن شخص دیگری آلوده است، نیستید. مثلا زمانی که یکی از افراد خانواده بیمار است مخصوصا بیماری پوستی، دیگر لازم نیست نگران سرایت از طریق صابون حمام که معمولا همه از آن استفاده می کنند باشید.

نکاتی که برای یک حمام و شستشوی خوب بهتر است به یاد داشته باشید:

· از آب خیلی داغ استفاده نکنید چون به پوست بدنتان آسیب می رساند.

· شستن پوست باعث می شود علاوه بر تمیزی پوستتان، چربی های مفید که از پوست محافظت می کنند نیز از بین بروند. پس اگر پوست خشک و حساسی دارید بهتر است دقت کنید که از چه شوینده ای استفاده می کنید. از شوینده هایی که PH آنها نزدیک به پوست است استفاده کنید.

· بهتر است بلافاصله بعد از حمام از مرطوب کننده ها و آبرسان هایی مانند بادی میلک یا شیر بدن، لوسیون و کرم مرطوب کننده استفاده کنید تا رطوبت پوستتان حفظ شود. مخصوصا اگر پوست خشکی دارید

· به یاد داشته باشید همه ی پوست ها برای زیبایی و سلامت به مرقبت احتیاج دارند. به صرف اینکه پوستتان چرب است فکر نکنید که نیازی به مرطوب کننده و آبرسان ندارد. البته این نوع پوست در برابر خشکی مقاوم تر است ولی اگر مراقب پوستتان نباشید این پوست نیز آسیب پذیر است.


شامپو بدن اسپا چیست و چه فوایدی برای پوست دارد؟

اسپا به محلی گفته می شود از آب دریا یا آب معدنی برای استحمام درمانی استفاده می کنند. و در کنار آن از انواع ماسک های طبیعی برای خدمات مراقبت از پوست صورت و بدن همراه با محیطی عطر آگین و موسیقی گوش نواز استفاده می شود. البته معمولا در سالن های اسپا خدمات ماساژ، مدیتیشن و در برخی رژیم غذایی نیز انجام میشود. اسپا روشی است برای دست یافتن بدن به آرامش بصورت طبیعی.

شرکت بزرگ اسپانیایی امالفی تولید کننده انواع محصولات بهداشتی از قبیل بادی میلک یا شیر بدنQ10 و شامپو بدن گل سرخ ، اقدام به تولید شامپو بدن اسپا کرده تا اگر موقعیت یا وقت رفتن به سالن اسپا را ندارید به راحتی در حمام خانه خود احساس یک اسپای خوب را داشته باشید و بدنتان به آرامش لازم برسد و شادابی و نشاط واقعی را تجربه کنید. چون عطرها یکی از مواردی هستند که در شادابی و روحیه تاثیر بسزایی دارند. این شامپو بدن با داشتن گلیسیرین در ترکیبات خود به لطافت و نرمی پوست شما کمک می کند. گلیسیرین خاصیت جذب رطوبت از محیط و حفظ رطوبت پوست را دارد. پس برای افرادی که پوست خشکی دارند، روغن مفیدی است. امروزه در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی برای نرمی و لطافت پوست از گلیسیرین استفاده می شود.

امیدواریم با شامپو بدن اسپا لذت یک حمام و ریلکسیشن خوب را تجربه کنید.


برچسب ها : شامپو بدن ,
+ نوشته شده در دوشنبه 26 آذر 1397ساعت 23:50 توسط فواد | | تعداد بازدید : 12

صابون مایع آمالفی

صابون مایع عسل آمالفی

لزوم شستن دست ها با صابون مایع دست

از آنجایی که همه ی ما در طول شبانه روز و به دفعات دست های خود را می شوییم، لازم است از یک صابون مایع مناسب و با کیفیت استفاده کنیم. چون ممکن است با شستن دست ها با مایع دستشویی نامناسب، پوست دستتان آسیب ببیند. سوالی که پیش می آید این است که واقعا لازم است دست ها را به دفعات بشوییم؟ جوابتان آری است زیرا پوست دست یکی از راه های انتقال بیماریهاست ما با دست دادن به افراد میکروب های دست یکدیگر را تبادل میکنیم. همچنین با دست زدن به اشیاء فقط اثر انگشت بجا نمی گذاریم بلکه ردی از میکروب های روی پوست دست را نیز بجا می گذاریم و همچنین میکروب های روی آن شیء نیز به دستمان منتقل می کنیم. باور کنید میلیونها میکروب روی پوست دستتان زندگی می کند. پوست دست با اینکه بسیار لطیف و نرم است، دارای شیارهای عمیقی است که مناسب زندگی و رشد میکروب ها هستند. پس لازم است دستانتان را به دفعات با صابون مایع بشویید.

تفاوت صابون مایع و صابون جامد

این دو محصول بجز چند فرق کوچک تفاوتی با هم ندارند هر چند اگر به این تفاوت ها دقت کنید در میابید که تفاوت های عمیقی هستند. در ادامه به شرح این تفاوت ها می پردازیم.

· اولین تفاوت این دو محصول در این است که در اکثر موارد PH صابون جامد از PH صابون مایع بیشتر است. پس چربی بیشتری از روی پوست دستتان می شوید. در حالی که مقداری چربی برای محافظت از پوست لازم و ضروریست. و در طولانی مدت می تواند پوست دستتان را خشک کند. در حالی که PH صابون مایع به پوست نزدیک تر است.مخصوصا اگر پوست خشک و یا حساسی داشته باشید استفاده از صابون مایع مناسب تر است.

· تفاوت دیگر صابون مایع و صابون جامد در این است که همه افراد با استفاده از صابون جامد باید به صابون دست بزنند پس صابون جامد آلوده به دست همه است. ولی صابون مایع در بسته بندی شیک و تمیز قرار دارد و شما هر مقداری که لازم دارید را از ظرف مخصوص صابون مایع برمی دارید و مابقی بصورت استرلیزه داخل ظرف می ماند. حال اگر شخصی مریض باشد نیاز به نگرانی بابت انتقال بیماری نیست.


از راه دست بیماری های زیادی منتقل می شود. از جمله، اسهال، مسمومیت های غذایی، انفولانزا، عفونت های بیمارستانی و... شما لازم است حتما قبل از ملاقات با بیمار و بلافاصله بعد از آن دست هایتان را بشویید. همچنین بعد از استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند تاکسی، اتوبوس و مترو، قبل و بعد از درست کردن غذا، قبل و بعد از خوردن غذا، بعد سرفه و عطسه کردن، وبعد از دستشویی. جالب است بدانید که طبق تحقیقات انجام شده، درصد زنان و 15درصد مردان بعد از دستشویی اصلا دست های خود را نمی شویند. و در میان مردان تنها نیمی از آنها از صابون مایع یا صابون استفاده می کنند.

شرکت بزرگ آمالفی تولیدکننده محصولات بهداشتی متنوعیست که یکی از این محصولات، صابون مایع می باشد. این محصول در رایحه های متنوعی تولید شده که عبارتند از: صابون مایع لاو، صابون مایع انبه ، صابون مایع آلوئه ورا و صابون مایع عسل. این محصول در حجم 250 میلی لیتر برای شما عزیزان تولید و عرضه شده است. پس اگر پوست حساسی دارید و برای تمیزی و سلامت آن اهمیت قائل هستید، صابون مایع عسل آمالفی محصولی مطمئن است که مطمئنا رضایت شما را به دنبال دارد.برچسب ها : صابون مایع ,
+ نوشته شده در شنبه 24 آذر 1397ساعت 11:29 توسط فواد | | تعداد بازدید : 10

شیر بدن

بادی میلک یا شیر بدن آرگان

بادی میلک یا شیر بدن چیست و چه تفاوتی با لوسیون بدن دارد؟

بسیاری ممکن است تفاوتی بین کرم مرطوب کننده، لوسیون و بادی میلک قائل نباشند و فکر کنند کاربرد یکسانی دارند. اما واقعیت این است که با اینکه این سه محصول شباهت هایی دارند، کاربردشان نسبت به شرایط متفاوت است و هر کدام کاربرد خاص خود را دارد. بهتر است هر کدام را بشناسیم تا در خرید دچار اشتباه نشویم.

تفاوت لوسیون، کرم مرطوب کننده و شیر بدن در چیست؟

این دو محصول هر دو نوعی کرم موضعی برای رفع خشکی پوست هستند ولی کاربرد های متفاوتی دارند.

کرم مرطوب کننده دارای درصد چربی بیشتری نسبت به لوسیون دارد . مناسب پوست های مختلف مخصوصا پوست های خشک و نواحی زبر بدن مانند آرنج است. چربی بیشتری که نسبت به لوسیون دارد باعث می شود پوست در برابر عوامل خارجی مانند باد و سرما محافظت شود. لازم است بدانید کرم مرطوب کننده مخصوص پوست های چرب نیز وجود دارد. لوسیون نسبت به کرم مرطوب کننده چربی کمتر و آب بیشتری دارد، سبک تر است و سریع تر جذب پوست می شود. بنابراین لوسیون خاصیت آبرسانی بیشتری دارد. و بیشتر برای پوست های چرب و معمولی که چربی لازم برای پوست را دارند و به چربی بیشتری نیازی ندارند مناسب است.

بادی میلک چیست؟ چه تفاوتی با لوسیون دارد؟

بادی میلک یا همان شیر بدن نسبت به لوسیون و کرم مرطوب کننده خیلی سبک تر است، چربی کمتری دارد، آبرسانی بیشتری دارد و سریع تر جذب پوست می شود. بادی میلک بیشتر برای پوست های خشک و بی آب کاربرد دارد تا آب مورد نیاز برای پوست به سرعت تامین شود. یکی از ویژگیهایی که بادی میلک دارد، دارا بودن پروتئین های شیر و ویتامین های A وE و D است. می توان گفت شیر بدن به تغذیه پوست نیز کمک می کند. ویتامین های A و D در بازسازی پوست و رفع چین و چروک نقش مهمی دارند. ویتامین E با مبارزه با رادیکال های آزاد در جوانسازی پوست نقش دارد. بادی میلک به علت آبرسانی بالایی که دارد ، اکسیژن رسانی به پوست را افزایش داده ، به ترمیم بافت فرسوده پوست کمک کرده و در نتیجه پوست جدید و شفافی را برایتان به ارمغان می آورد. استفاده از بادی میلک در درمان ترک های پوست بعد از دوران بارداری بسیار موثر است. حتی می توان در دوران بارداری نیز برای پیشگیری از ترک پوست از بادی میلک استفاده کرد. بادی میلک به علت دارا بودن اسید لاکتیک ، خاصیت ترمیم آفتاب سوختگی رانیز دارد.

شرایط آب وهوایی نیز ممکن است در استفاده از این دو نوع محصول تاثیر داشته باشد . معمولا استفاده از لوسیون در پاییز و استفاده از بادی میلک در زمستان مرسوم تر است.

شیر بدن آرگان چه فوایدی دارد؟

روغن آرگان از هسته میوه درخت آرگان بدست می آید و مبدا آن کشور مراکش است. این روغن خواص درمانی کم نظیر و متعددی دارد که با دانستن آنها متعجب می شوید و مطمئنا جزو طرفداران فراوان روغن آرگان می شوید.

خواص روغن آرگان چیست؟

روغن آرگان سرشار از اسیدهای چرب مانند لینوئیک اسید و ویتامین های A و E، امگا 3 و امگا 6 و مقداری امگا 9 است. این روغن سرشار از آنتی اکسیدان های طبیعی است که اکسیژن رسانی به سلول ها را افزایش داده و اثرات مخرب رادیکال های آزاد بر پوست و مو شما را از بین می برد. این روغن پرخاصیت اثرات مفید فراوانی روی پوست و مو و ناخن دارد.

شیر بدن آرگان آمالفی در حجم 400 میلی لیتر برای استفاده ی شما عزیزان ارائه شده. بادی میلک روغن بسیار کمتری نسبت به لوسیون و کرم مرطوب کننده داشته و خاصیت آبرسانی فراوانی دارد.این محصول به علت داشتن پروتئین های شیر ، ویتامین های فراوان از جمله A و Dو E و روغن آرگان طبیعی بسیار مفید و پرخاصیت است. از اثرات فراوان آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

· مرطوب کننده طبیعی

· آبرسانی

· جوانسازی پوست

· درمان خشکی و زبری پوست

· درمان جوش و آکنه با کنترل چربی پوست

· لایه برداری

· درمان ترک پوست بعد از بارداری

· ضد آفتاب طبیعی

· رفع التهابات پوستی

· رفع چین و چروک دورچشم

· مرطوب کننده طبیعی لب و...

تلاش کردیم درباره ی شیر بدن آرگان فوق العاده برای شما توضیحات کاملی ارائه دهیم تا با خواص فوق العاده آن آشنا شوید. شرکت آمالفی دارای محصولات متنوع دیگری ازجمله شیر بدن Q10 و بادی میلک شی باتر نیز می باشد. امیدواریم این توضیحات برای شما مفید واقع شود.

با استفاده از شیر بدن آرگان آمالفی حس خوب داشتن یک پوست زیبا و سالم را داشته باشد.


برچسب ها : شیر بدن , بادی میلک ,
+ نوشته شده در سه شنبه 20 آذر 1397ساعت 22:56 توسط فواد | | تعداد بازدید : 13

شامپو ضد موخوره آمالفی

شامپو کراتینه ضد موخوره آمالفی

در این مقاله قصد داریم تا ابتدا کمی درباره موخوره و علل ایجاد آن و در مرحله بعد درباره پیشگیری و مبارزه با آن با شما سخن بگوییم شاید یکی از راه های معقول مبارزه با موخوره، استفاده از شامپو ها باشد. شامپو ضد موخوره آمالفی یکی از این شامپو ها است که می تواند به شما کمک کند.

این شامپو ضد موخوره محصول کشور اسپانیا و کمپانی آمالفی است که یک برند معتبر اروپایی است که جدیدا در ایران نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

موخوره چیست

موخوره به دوشاخه شدن انتهای مو گفته می شود. چون لایه محافظ مو از بین می رود در نتیجه انتهای مو دو یا چند شاخه مو شود.

علت ایجاد موخوره

این مشکل نسبتا در زنان شایع تر است زیرا شایع ترین علت ایجاد موخوره، استفاده از سشوار و برس مخصوصا بلافاصله بعد از حمام است. برای ایجاد موخوره دلایل مختلفی وجود دارد که می توان از موارد زیر نام برد:

 • سشوار کشیدن زیاد و مکرر همچنین سشوار کشیدن بلافاصله بعد از حمام
 • شانه کردن مو بلافاصله بعد از حمام که موها خیس خیس هستند
 • رنگ کردن و دکلره کردن مکرر و زیاد مو باعث تضعیف و شکنندگی موها می شود
 • بستن موها با کش و گیره سر برای مدت طولانی
 • کم آبی بدن
 • قرار گرفتن در برابر نور خورشید برای مدت طولانی
 • استفاده از شامپوهای اسیدی و قلیایی
 • شامپو ضد موخوره آمالفی با حجم 400 میل و قیمتی مناسب امروزه در فروشگاه اینترنتی کافه زیبایی عرضه می شود. شما می توانید این شامپو را به راحتی و خیلی سریع سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

پیشگیری از موخوره

برای پیشگیری ار ابتلا به موخوره نکات زیادی وجود دارد که با رعایت آنها می توانید از ابتلا به موخوره پیشگیری کنید. استفاده از شامپو ضد موخوره یکی از این راه ها است.

 • برای شستن موهای خود از شامپوی مناسب موهایتان و با PH پایین استفاده کنید زیرا شامپو باPH بالا موهایتان را خشک می کند که این عاملی برای ابتلا به موخوره است.
 • بهتر است اگر موهای بلندی دارید انتهای آنها را با نرم کننده یا روغن های طبیعی چرب کنید. چون موها هرچه از ساقه دور می شوند ضعیف ترند و کمتر به چربی و رطوبت پوست سر دسترسی دارند. استفاده از این محصولات به تامین رطوبت و چربی مورد نیاز مو کمک می کند.
 • بلافاصله بعد از حمام از سشوار کشیدن موها پرهیز کنید. زیرا این کار به موهایتان آسیب شدید می زند. بهتر است بگذارید موهایتان بطور طبیعی خشک شود.
 • بلافاصله بعد از حمام موهای خیستان را شانه نکنید اجازه بدهید موهایتان خشک شود. همچنین محکم شانه کردن مو مخصوصا موهایی که در هم گره خورده به موها آسیب می زند. می توانید از نرم کننده های مو و سرم مو برای نرم شدن و راحت شانه کردن مو استفاده کنید
 • از رنگ کردن، دکلره کردن و اتوکردن مکرر و زیاد مو بپرهیزید زیرا موهایتان را ضعیف و شکننده می کند.
 • اگر در معرض نور شدید خورشید هستید یا قرار است مدت طولانی زیر نور خورشید باشید حتما از موهایتان محافظت کنید.
 • از مواردی که باعث خشکی پوست سرتان می شود بپرهیزید. چون تامین نشدن چربی و رطوبت مورد نیاز مو، یک عامل مهم موخوره است. مانند مصرف آب ، میوه، آبمیوه و سبزیجات کافی.

شامپو برای درمان موخوره

یکی از راههای ساده و راحت موخوره کوتاه کردن موها از بالاتر از ناحیه ی موخوره است مخصوصا افرادی که موهایشان خیلی بلند است. اما راه دیگری نیز برای درمان موخوره وجود دارد تا شما افرادی که موهای بلندتان را دوست دارید، لازم نباشد موهایتان را کوتاه کنید.

شما می توانید از شامپو برای درمان موخوره موهایتان استفاده کنید. شامپو ضد موخوره آمالفی که یک شامپو کراتینه نیز میباشد، یک راه مناسب برای درمان و پیشگیری از موخوره و همچنین تقویت موهای شماست. چون حاوی کراتین است. کراتین موجود در این شامپو، موهایتان را تقویت می کند. چون کراتین یک عنصر مهم ساختاری است و با کم شدن آن موها ضعیف می شود شما با استفاده از شامپو ضد موخوره آمالفی موهایتان را کراتین و تقویت کرده و همچنین اگر مستعد ابتلا به موخوره هستید، از آن پیشگیری می کنید.

اگر با تغییر عادات رفتاری با موهایتان، تغذیه مناسب و استفاده از شامپو برای درمان موخوره، مشکل موهایتان حل نشد، که بعید است، بهتر است موهایتان را کوتاه کنید.

شرکت آمالفی تولید کننده و عرضه کننده محصولات بهداشتی متنوعی است از جمله بادی میلک، شامپو کراتینه، شامپو ضد شوره. امیدواریم استفاده از این شامپو ضد موخوره موهایتان رضایت کافی را برای شما به همراه داشته باشد.


برچسب ها : شامپو ضد موخوره , شامپو برای درمان موخوره , شامپو برای موخوره ,
+ نوشته شده در يکشنبه 18 آذر 1397ساعت 21:14 توسط فواد | | تعداد بازدید : 11

× بستن تبلیغات