کافه زیبایی

شامپو کراتینه آمالفی

شامپو کراتینه آمالفی برای موهای آسیب دیده

اگر موهایتان خشک شده، به تازگی حالت نمی گیرد و یا وز شده نشانه ی آسیب دیدن موهایتان است. حدود 90 درصد از موهای شما را پروتئین ها تشکیل می دهند که کراتین نام دارند. کراتین در مو باعث استحکام و انعطاف پذیری ساختار مو شده و با کم شدن آن موهایتان ضعیف، شکننده، بدحالت و وز می شود. درصد کراتین تشکیل دهنده ی مو در آسیایی ها بیشترین مقدار ممکن است و در آفریقایی ها کمترین مقدار. پس یکی از دلایل تفاوت موها مقدار کراتین تشکیل دهنده ی مو است. برای تامین پروتئین لازمه ی مو و سلامت موهایتان باید مواد حاوی پروتئین را در رژیم غذایی خود بگنجانید و درکنار آن از شامپو کراتینه آمالفی استفاده کنید. در ضمن از کارهایی که به موهایتان آسیب می زند اجتباب کنید.


تاثیرات شامپو کراتینه و عوامل آسیب رسان به مو

این عادات رفتاری اشتباه شاید به نظرتان ساده بیاید و ترک آنها سخت. ولی باور کنید در سلامت موهایتان موثر است. وقتی به ترک این عادات و انجام نحوه ی صحیح آنها عادت کنید دیگر برایتان سخت نیست.


اولین قدم استفاده از شامپوی مناسب موهایتان است. هر شامپویی به هر مویی سازگار نیست. شامپوی برای موهای چرب با شامپوی برای موهای خشک و یا شامپو برای موهای آسیب دیده متفاوت است. هر نوع مویی لازم است با شامپو با PH مناسب آن شسته شود تا چربی بیشتر و یا کمتری از موهایتان شسته نشود.

موقع استحمام موهایتان را با شامپو ماساژ دهید. برخورد خشن با موها به آنها آسیب می رساند و در ضمن با ماساژ دادن سر، فرآیند اکسیژن رسانی به پوست سر و موهایتان بهتر انجام می شود.

برای خشک کردن موهایتان، آنها را با حوله بپیچید و صبر کنید تا آب اضافی آنها گرفته شود. با حوله موهایتان را نکشید چرا که موهای خیس آسیب پذیرترند. سپس با کمک سشوار موهایتان را کامل خشک کنید. البته استفاده ی مداوم از سشوار و وسایل حرارتی مو به موها آسیب می رساند. اگر خواستید از سشوار استفاده کنید حداقل 5 سانتی متر با موهایتان فاصله داشته باشد.

در برابر نور مستقیم خورشید از موهایتان محافظت کنید.

شنای مداوم و زیاد درآب حاوی کلر به موها آسیب می رساند. در این حالت بعد از شنا موهایتان را با یک شامپوی مناسب استفاده کنید مثلا شامپو کراتینه تا موهایتان تقویت شود یا شامپو براق کننده مو تا تمام اثاری که روی موهایتان مانده را بشوید.

استفاده ی زیاد از محصولات آرایش مو مانند ژل مو، موس و اسپری مو موهایتان را ضعیف کرده و موجی آسیب رسیدن به موهایتان می شود.

در رژیم غذایی خود از مواد غذایی حاوی پروتئین و ویتامین استفاده کنید.

شامپو کراتینه آمالفی

شرکت اسپانیایی آمالفی که یک برند معتبر اروپاییست اقدام به تولید انواع شامپو کراتینه آمالفی برای انواع مو کرده است. مثلا شامپو برای موهای آسیب دیده یکی از این شامپوها، شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده است. شامپو کراتینه آمالفی در کنار شستشوی موهای شما، کراتین لازمه ی موهای شما را تامین می کند و موجب استحکام و انعطاف پذیر مو و حل آسیب های وارده به موهای شما می شود. البته این فرایند زمان بر است و با یک بار استفاده معجزه نمی شود. اگر کمی صبر کنید به تاثیر مثبت و فوق العاده ی این شامپو کراتینه آمالفی می شوید. شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده در حجم 750 میلی لیتر طراحی و تولید شده است. برای دیدن دیگر محصولات آمالفی می توانید از سایت آمالفی دیدن فرمایید.

شامپو کراتینه برای موهای چرب

همه ی انواع مو نیاز به مراقبت دارند و برای سلامت و زیبایی باید از شامپوی مناسب موهای خود استفاده کنند. چیزی که بین همه ی موها مشترک است نیاز آنها به کراتین است. کراتین نوعی پروتئین بوده که در ساختار مو نقش مهم و اساسی دارد چرا که حدود 90 درصد ساختار مو از کراتین تشکیل شده است. این مقدار در نژادهای مختلف متفاوت است. در آسیایی ها بیشترین مقدار و در آفریقایی ها کمترین مقدار است. کراتین باعث استحکام ساختار مو و همچنین انعطاف پذیری آن می شود. همچنین در صاف و درخشان شدن موها نیز تاثیر دارد. برای تامین کراتین مورد نیاز موها چند راه وجود دارد. مصرف مواد غذایی حاوی مقدار کافی پروتئین و ویتامین، کراتین کردن مو در سالن های زیبایی و استفاده از شامپو کراتینه آمالفی.


شامپو کراتینه و مراقبت از موی چرب

همانطور که در بالا بیان کردیم همه ی موها به مراقبت احتیاج دارند در ادامه می خواهیم مراقبت هایی که افراد دارای موهای چرب لازم است رعایت کنند را برایتان بیان کنیم.


بهتر است بدانید مهم ترین علت چربی زیاد موها، خشکی پوست سر و در نتیجه ترشح زیاد چربی توسط غدد چربی و ریشه ی موهاست.

از شامپوی مناسب موهای خود استفاده کنید. شامپو برای موهای چرب، شامپو برای پوست خشک و شامپو بچه.

هر روز موهایتان را بشویید اما نگذارید شامپو زمان زیادی روی موهایتان بماند. چرا که اگر شامپو بیش از حد معمول روی موهایتان بماند یا موهایتان را با غلظت زیادی شامپو بشویید، ممکن است موهایتان خشک شود.

موهای خود را با آب ولرم و یا سرد بشویید. آب داغ برای سلامت موها مضر است.

اگر موهای خیلی چربی دارید از نرم کننده استفاده نکنید و در صورت لزوم دقت کنید که تنها به ساقه ی موها نرم کننده را بزنید.

رنگ کردن موها موجب ترشح بیشتر غدد و ریشه ی مو می شود. پس موهای خود را مکرر و زیاد از حد رنگ نکنید.

رژیم غذایی حاوی ویتامین و پروتئین و مایعات کافی داشته باشید.

شامپو کراتینه آمالفی مخصوص موی چرب

اگر موهای چربی دارید که آسیب هم دیده پس لازم است بیشتر مراقب موهایتان باشید. برای درمان آسیب دیدگی موهایتان می توانید از شامپو کراتینه آمالفی استفاده کنید. از طرف دیگر برای موهای چرب بهتر است از شامپو برای موهای چرب استفاده کنید. شرکت اسپانیایی و معتبر اروپایی آمالفی اقدام به تولید شامپو کراتینه آمالفی برای موهای چرب کرده است تا شما بتوانید هم مشکل چربی موهایتان را بهبود ببخشید و هم کراتینه لازم موهایتان را با شامپو کراتینه تامین کنید. شامپو کراتینه آمالفی برای موهای چرب با بسته بندی شکیل در حجم 750 میلی لیتر طراحی شده است. نکته ای که لازم است بدانید این است که کراتین تا حدی جذب مو می شود و اگر برای جذب بیشتر کراتینه از مقدار زیادی شامپو استفاده می کنید، مطمئن باشید کراتین اضافی تری جذب موهایتان نمی شود. یکی از ویژگی های شامپو کراتینه برای موهای چرب آمالفی AntiFrizz بودن این شامپو است. بدین معنی که از وز شدن و خشکی موها جلوگیری می کند. این شامپو کراتینه آمالفی به تنظیم رطوبت موهایتان کمک کرده و آنها را صاف، درخشان و براق می کند.برچسب ها : شامپو کراتینه ,
+ نوشته شده در شنبه 27 بهمن 1397ساعت 11:57 توسط فواد | | تعداد بازدید : 11

× بستن تبلیغات