کافه زیبایی

شامپو کراتینه

شامپو کراتینه برای موهای فر

کراتین یک پروتئین مفید برای موی سر می باشد. اما ممکن است سوال برایتان پیش بیاید که کراتین یا کراتینه کردن چیست یا اصلا چه تاثیری بر روی مو می گذارد. ما دراین مطلب تلاش می کنیم تا شما را با این پروتئین مفید و تاثیر آن آشنا کنیم.

جالب است بدانید که حدود بالای 90 درصد از موی انسان به ویژه انسان هایی که در منطقه آسیا متولد شده اند، را کراتین و درصد باقی مانده از رطوبت و مواد دیگر تشکیل شده است. پس احتمالا با اهمیت کراتین و تلاش رساندن آن به موی سر خودتان آشنا شدید.

شامپو کراتینه آمالفی که محصول کشور اسپانیا است در حجم های مختلف و برای موها با جنس های متفاوت طراحی شده اند تا به بازسازی، ترمیم و تقوبت موهای شما کمک کنند.

شامپو کراتینه برای موهای فر و مجعد 750 میلی لیتر است. این شامپو کراتینه با توجه به ترکیباتی که دارد می تواند در طولانی مدت و به مرور زمان موهای شما را به حالت دلخواه تان در بیاورد.

کار پروتئین کراتین تقویت و ترمیم مو است اگر موهایی فر و مجعد دارید که سست و ضعیف شده است، استفاده از این شامپو کراتینه می تواند نتیجه خوبی بر روی موهای شما داشته باشد.

اساسا کسانی که موهای فر و مجعد دارد همواره بعد از حمام و شستن موی سر دچار مشکلاتی از جمله وز شدن مو می شوند. شامپو کراتینه برای موهای فر anti frizzاست. اما آنتی فریز یعنی چی؟ سوالی که ممکن است برای هرکسی پیش بیاید.

آنتی فریز بودن این شامپو کراتینه یعنی بعد از شستن موی سر از وز شدن و بهم ریختگی مو جلوگیری می کند.

نکته ای مهم که باید در نظر گرفت این است که شامپو کراتینه برای موهای فر و یا هر نوع شامپو کراتینه دیگر مثل شامپو کراتینه برای موهای چرب، شامپو کراتینه برای موهای خشک و ... نیاز به استفاده مکرر دارند تا تاثیر مثبت خود را روی موی سر بگذارند. پس باید تحمل و صبر خود را بالا ببرید تا در طی یک دوره استفاده از شامپو کراتینه به آن چیزی که می خواهید برسید.

اما برای همه کسانی که اهمیت زیادی به موهایشان می دهند و موهای بعضا حساسی دارند، دانستن این که از چه شامپویی و با چه محتویاتی استفاده می کنند مهم است. برای همین هم در پایین ترکیبات شامپو کراتینه برای موهای فر را عنوان می کنیم تا خرید مناسب و مطعن داشته باشید.

ترکیبات شامپو کراتینه برای موهای فر

ترکیبات این شامپو کراتینه

آب، سدیم لوریل سولفات، سدیم کلرید، کوکامید، کوکامیدو پروپیل بتائین، کراتین هیدرولیز شده، سدیم بنزوات، پتاسیم سوربات، FD & C Yellow و ...

به این نکته توجه کنید که کسانی که موهای خود را کراتینه کرده اند باید از شامپویی استفاده کنند که سولفات ندارد.

این شامپو همانطور که در بالا ذکر کردیم 750 میلی لیتر است و هم آقایان و هم خانم ها می توانند از آن استفاده کنند.

اطلاعاتی تکمیلی درباره شامپو کراتینه

در اخر لازم است تا بگوییم که دانستن این مطلب که چه نوع مویی دارید مثلا موی سرتان چرب است یا خشک، آسیب دیده است یا خیر، شوره دارد یا خیر و یا فر و مجعد است یا خیر برای یک انتخاب درست باید در نظر گرفت.

دانستن این ها می تواند به شما برای انتخاب شامپو کراتینه بسیار کمک کند.

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با شامپو کراتینه برای موهای فر آشنا کنیم. امیدورایم که این مطلب برایتان مفید باشد.

شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده

شامپو کراتینه همان گونه که از اسمش پیداست، دارای پروتئین کراتین است. این پروتئین جالب است بدانید که در 89 درصد از موی سر ما وجود دارد. این پروتئین در موی سر آسیایی ها بالای 90 درصد است.

شامپو کراتینه آمالفی برای مدل ها و جنس موهای مختلفی ساخته شده است. شامپو کراتینه ، شامپو کراتینه برای موهای چرب، شامپو کراتینه برای موهای خشک و شامپو کراتینه برای موهای معمولی.

این ماده مفید بر روی ساختار درونی و ساختار بیرونی مو تاثیر می گذارد و باعث استحکام مو می شود پس اهمیت آن، همچنین اهمیت رسیدگی به مو برای حفظ این ماده مفید بر کسی پوشیده نیست.

شامپو کراتینه آمالفی محصول کشور اسپانیا مخصوص موهای آسیب دیده، 750 میلی لیتر بوده و تاثیر بسزایی بر روی موی سر دارد. ممکن است این سوال پیش بیاید که موی آسیب دیده چیست و شامپو کراتینه مخصوص موهای آسیب دیده چه تاثیری بر روی این مدل موها دارد؟

نکته ای مهم این است که بدانیم چه زمانی از شامپو کراتینه استفاده کنیم و اصلا آیا موی آسیب دیده ای داریم یا نه؟ در زیر به این سوال پاسخ داده شده است.

زمان استفاده از شامپو کراتینه و تاثیر آن

استفاده از شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده دقیقا زمانی است که به این موضوع پی میبریم که موهایمان شکننده، سست و از حالت نرمال خارج شده است. اینجاست که باید از شامپو کراتینه استفاده کنیم. اما چه کاری انجام دهیم تا موهایمان آسیب نبینند یا اصلا تشخیص دهیم که که از چه نوع شامپویی استفاده کنیم.

چرا که کمپانی آمالفی شامپو کراتینه برای موهای چرب، شامپو کراتینه برای موهای خشک و ... نیز دارد.

منظور از موهای آسیب دیده را در زیر برایتان توضیح می دهیم.

موهایی هستند که در معرض مستقیم تابش نور خورشید بیش از حد قرار میگیرند.

استفاده زیاد از سشوار، اتو مو، صاف کننده ها، وسایلی که مو را فر می کنند و دیگر وسایلی از این مدل که آسیب جدی به مو وارد می کنند.

شستن سر با آب داغ به ضعیف شدن و آسیب رسیدن به موهای شما کمک می کند. برای همین توصیه می شود که در حمام از آب خیلی گرم و داغ چه برای شستشوی بدن و چه برای شستشوی موی سر استفاده نشود.

و مهم تر از همه استفاده مکرر از رنگ، دکلره و ... که باعث آسیب رسیدن به موها بخصوص موی سر خانم ها می شود.

این شامپو کراتینه در طول زمان به بازسازی و احیای موهای شما کمک میکند. باید در نظر داشته باشید که با یک بار استفاده از این شامپو قطعا نباید انتظار معجزه داشته باشید اما تاثیر آن بعد از مدت زمانی به وضوح برای شما و اطرافیان قابل مشاهده است.

همانطور که در بالا ذکر کردیم، حجم این شامپو 750 میلی لیتر بوده و برای یک دوره استفاده برای مراقبت مو شما بسیار مفید است.

مسلما دانستن این موضوع که ترکیبات شامپویی که استفاده می کنید چه چیزی است برایتان مهم است. ما هم برای شما ترکیبات این می گوییم تا با خیال راحت یک خرید مطمعن داشته باشید.

ترکیبات شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده

ترکیبات این شامپو کراتینه:

آب، سدیم لوریل سولفات، سدیم کلرید، کوکامید، کوکامیدو پروپیل بتائین، کراتین هیدرولیز شده، منیزیم نیترات، سدیم بنزوات ... مهم ترین ترکیبات شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده هستند که برای شما ذکر شد.

استفاده از شامپو کراتینه خیلی خوب و مفید است اما نه برای همه. کسانی که از ماده کراتین برای تقویت مو استفاده کرده اند یا به اصطلاح موهای خود را کراتینه کرده اند، به دلیل وجود ماده سدیم لوریل سولفات موجود در این شامپو، نباید از این شامپو استفاده کنند. این نکته مهمی است که شما باید بدانید.

این مدل از شامپو کراتینه آمالفی جز محصولات پرطرفدار این این کمپانی اسپانیایی است.

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده آشنا کنیم. امیدواریم که برایتان مفید باشدو انتخابی برای یک خرید مطمعن داشته باشید.


برچسب ها : شامپو کراتینه , شامپو کراتینه آمالفی ,
+ نوشته شده در يکشنبه 2 دی 1397ساعت 11:41 توسط فواد | | تعداد بازدید : 12

× بستن تبلیغات