کافه زیبایی

شامپو روزانه

شامپو روزانه بادام آمالفی

قصد داریم در این مطلب شما را با شامپو روزانه، نحوه استفاده از آن، عملکرد آن روی موی سر و انواع مختلف آن آشنا کنیم.

برندی که در نظر داریم دربارش با شما صحبت کنیم آمالفی اسپانیا است که سالهاست در زمینه تولید و عرضه محصلات آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند و خود را به عنوان یک برند معتبر در اروپا معرفی کرده است. شرکت آمالفی همچنین در تولید انواع شامپو روزانه برای استفاده روزمره افراد پیشگام است.


موی معمولی بهترین نوع مو است که نه چرب است و نه خشک. هنگام لمس کردن نرم و انعطاف پذیر است. مشکلاتی نظیر شوره و موخوره را ندارد. البته اگر از آن مراقبت نشود ممکن است به مشکلات مو دچار شود. پس اینکه موهای شما مشکلی ندارد دلیل نمی شود مراقب آنها نباشید. مراقبت ها و نکاتی که لازم است هر شخص با هر نوع مویی رعایت کند که در زیر برایتان شرح میدهیم.

از شامپو با PH مناسب موهایتان استفاده کنید. PH بالا چربی زیادی از موهایتان می شوید و ممکن است موهایتان در دراز مدت خشک شود. از شامپوی مناسب جنس مو و پوست سرتان استفاده کنید. برای موهای معمولی شامپو روزانه و شامپو معمولی ، برای موهای آسیب دیده شامپو تقویت کننده و شامپو کراتینه، شامپو ضد شوره برای موهای شوره دارو...

شستشوی مو با آب داغ، به موهای شما آسیب وارد می کند. بهتر است با آب ولرم موهایتان را بشویید.

موهایتان را بعد از حمام بلافاصله از سشوار استفاده نکنید. لازم است بدانید سشوار کشیدن برای مدت طولانی به موهایتان آسیب وارد می کند پس بهتر است در ابتدا موهایتان را به آرامی با حوله کمی خشک کنید. ترجیحا برای مدتی حوله را دور موهایتان بپیچید تا آب آن گرفته شود. توجه داشته باشید موهایتان را محکم با حوله نکشید.

استفاده طولانی مدت و مکرر از سشوار، اتوی مو و بابیلیس جهت تغییر حالت مو، به موهایتان آسیب وارد می کند.

استفاده زیاد و مکرر از مواد آرایش مو از قبیل ژل مو و موس مو برای سلامت موهایتان مضر است و آنها را ضعیف و شکننده میکند. بهترین راه استفاده از شامپو نرم کننده و محصولات بهداشتی مو است. تا موهایتان خوش حالت تر و نرم تر باشد.

رنگ کردن و دکلره کردن زیاد موهای شما را ضعیف وشکننده می کنند. چون برای روشن کردن مو ابتدا رنگ آن را از بین می برند. این کار باعث وارد شدن آسیب جدی به موهایتان می شود.

یکی از نکاتی که لازم است بدانید لزوم داشتن رژیم غذایی مناسب و حاوی مقادیر کافی میوه و سبزیجات و مواد پروتئین است تا نیاز روزانه بدنتان به این مواد تامین شود. چون با کمبود ویتامین و پروتئین لازم بدن، ممکن است دچار ریزش مو شوید.

شرکت بزرگ اسپانیایی آمالفی تولید کننده محصولات بهداشتی پوست و مو برای سلامت موهای شما اقدام به تولید انواع مختلف شامپو برای موهای مختلف کرده است. شامپو معمولی، شامپو کراتینه، شامپو روزانه، شامپو ضد شوره، شامپو ضد موخوره شامپو نرم کننده و...البته برای سلایق مختلف شامپو با رایحه های مختلفی را تولید و عرضه کرده است. یکی از این محصولات، شامپو بادام به عنوان یک شامپو روزانه برای موهای معمولیست که حاوی عصاره ی بادام است. که ماده ی بسیار موثری در رشد مو و درمان ریزش مو می باشد چون حاوی مقادیر زیادی منیزیم و ویتامین E است. که این دو ماده برای رشد مو بسیار مفید هستند. پس به یاد داشته باشید با اینکه موهای معمولی و سالمی دارید لازم است از آنها نگهداری و مواظبت کنید. شامپو بادامآمالفی می تواند یک انتخاب مناسب برای مراقبت از موهای شما باشد.


شامپو روزانه آمالفی با رایحه توت فرنگی

شامپو روزانه آمالفی مخصوص موهای معمولی برای شما عزیزان که موی معمولی دارید تهیه شده است. اما به چه مویی موی معمولی می گویند؟ موی معمولی مویی است که نه خیلی چرب است نه خیلی خشک. معمولا نرم و انعطاف پذیر است. این نوع مو بهترین نوع مو می باشد. دلیلی وجود ندارد که شما از موهایتان هرچند معمولی مراقبت نکنید. شما نیز باید مراقب باشید از شامپوی مناسب موهایتان، شامپو معمولی، استفاده کنید. چون PH این مدل شامپو ها به PH موی شما نزدیک تر بوده، در نتیجه ملایم تر است. شامپو با PH بالا باعث می شود چربی زیادی از موهایتان زدوده شود در صورتی که موی شما نیازی به آن ندارد پس موهایتان به مرور خشک می شود. اگر از شامپوی مناسب موهایتان استفاده نکنید، و همچنین درست موهایتان را شستشو و خشک نکنید، موهایتان آسیب می بیند. پس لازم است شامپو مناسب موهای مان را خریده و سپس با شیوه ی صحیح اقدام به شستن موها و خشک کردن آنها کنیم.

شیوه صحیح شستشوی با شامپو روزانه و خشک کردن درست آن:

در ابتدا موهایتان را با شانه دانه درشت شانه کنید تا گره های آن باز شود.

با آب ولرم موهای خود را بشویید. آب داغ به موهایتان آسیب می زند.

شامپو را به آرامی و با حالتی شبیه ماساژ روی سر و موهایتان استفاده کنید.

برای جلوگیری از گره خوردن و در هم پیچیدن موها می توانید از نرم کننده استفاده کنید. به این صورت که مقداری نرم کننده را روی ساقه مو بمالید، چند دقیقه صبر کنید، سپس با آب ولرم آن را بشویید.

بعد از حمام بلافاصله موهایتان را سشوار و برس نکشید. ابتدا موهای خود را با حوله پیچیده صبرکنید تا آب آن توسط حوله گرفته شود. توجه داشته باشید نباید با حوله موهایتان را محکم بکشید.

حال اگر خواستید با سشوار موهایتان را خشک کنید البته باید بدانید استفاده مداوم از سشوار و اتوی مو، موهایتان ضعیف و شکننده می کند.

نکته: بهتر است بدانید استفاده مداوم از محصولات آرایش مو نظیر ژل و موس نیز موهایتان ضعیف می کند.

نکته: داشتن رژیم غذایی مناسب و حاوی ویتامین ها و پروتئین های مورد نیاز پوست و مو نیز در داشتن پوست و موی شاداب موثر است.

باید بدانید شرکت بزرگ آمالفی محصولات متنوعی را در ضمینه ی بهداشت مو تولید و ارائه کرده است در خصوص شامپو روزانه نیز تنوع زیادی دارد. شامپو بادام،شامپو هلو، شامپو توت فرنگی و....

همان طور که گفتیم یکی از شامپو روزانه هایی که شرکت آمالفی تولید کرده، شامپو توت فرنگی است. که د رحجم میلی لیتر برای شما تهیه شده. شما می توانید در حین حمام کردن و بعد از آن از رایحه ی دلپذیر توت فرنگی لذت ببرید. امیدواریم با استفاده از شامپو روزانه توت فرنگی آمالفی لذت یک حمام واقعی را ببرید.


شامپو روزانه هلو آمالفی مخصوص موهای معمولی

همه اشخاص بطور طبیعی روزانه بین 50 تا 100 تار مو را از دست می دهند. ولی این تعداد می تواند افزایش یابد اگر مراقب موهای خود نباشید. همه ی مو ها به مراقبت احتیاج دارند حتی موهای معمولی و نرمال. شما به صرف اینکه موهایتان معمولیست و مشکلی ندارد نباید به آن بی توجه باشید. نکات زیاد و تقریبا ساده ای وجود دارد که اگر رعایت کنید موهایتان سلامتی و زیبایی خود را حفظ می کند. ممکن است در ابتدا برایتان سخت و دشوار باشد ولی کم کم که به عادت رفتاری تبدیل شد و عادات اشتباه را کنار گذاشتید دیگر راحت خواهد بود.

شامپو روزانه و نکات مهم استفاده از آن

درابتدا باید به نوع شامپویی که استفاده می کنید توجه داشته باشید. استفاده از شامپوی اشتباه می تواند به موهایتان آسیب وارد کند. اگر موهایتان معمولی است شامپویی مناسب است که PH آن زیاد نبوده و ملایم باشد. چون موهایتان چربی اضافی زیادی ندارد که بخواهد شسته شود. شامپو های مخصوص موهای خشک آبرسان تر و مرطوب کننده تر هستند. همچنین چربی نسبتا کمی از موها می شویند تا مشکل خشکی مو کم و رفع شود. یا شامپوهایی که مناسب موهای چرب هستند چربی بیشتری از مو می شویند. شامپو روزانه، شامپوی ملایمی هست مناسب موهای معمولی و قابل استفاده برای هر نوع مو. البته شامپو روزانه بیشتر برای معمولی کاربرد دارد. از جمله شامپو هلو آمالفی

نباید با موهایتان خشن برخورد کنید. شامپو را به آرامی روی موهایتان ماساژ دهید. همچنین موقع برس کشیدن نیز خشن برخورد نکنید. اگر موهایتان گره خورد با برس آن را باز نکنید. به آرامی با دستانتان گره را باز کنید و موهایتان را آرام شانه کنید.

برای خشک کردن موهایتان بلافاصله از سشوار و وسایل خشک کننده و حالت دهنده مو استفاده نکنید. موهایتان را دور حوله بپیچید و توجه کنید که با حوله آنها را محکم نکشید. اجازه دهید آب اضافی موهایتان جذب حوله شود. بعد که به اصطلاح موهایتان نم دار شد حوله را از دور موهایتان باز کنید. بهتر است بگذارید بطور طبیعی موهایتان در هوای آزاد خشک شود. چون استفاده مکرر از وسایل حالت دهنده ی مو از قبیل اتوی مو و سشوار و لوازم آرایش مو مانند موس و ژلو و اسپری مو، باعث تضعیف و شکنندگی موهایتان می شود.

نکته ی دیگری که لازم است بدانید این است که بلوند کردن و دکلره کردن مکررو زیاد نیز به موهایتان آسیب می زند. چون برای روشن کردن موها، ابتدا رنگ طبیعی موها را از بین می برند سپس رنگ دلخواه را به مو می زنند. که این کار اگر زیاد انجام شود باعث آسیب به موها می شود.

درباره ی شامپو هلو آمالفی

شرکت بزرگ آمالفی تولید کننده محصولات متنوع بهداشتی مخصوصا شامپو از قبیل شامپو روزانه، شامپو معمولی، شامپو کراتینه، شامپو ضد شوره و... است. در خصوص شامپو روزانه تنوع محصول زیادی دارد. شامپو هلو،شامپو بادام، شامپو توت فرنگی. شامپو هلو آمالفی مخصوص موهای معمولی دارای PH مناسب موهایتان و همچنین رایحه ی دلپذیر هلو است تا علاوه بر زیبایی و سلامت موهایتان از رایحه دلپذیر هلو نیز لذت ببرید. این شامپو روزانه در حجم 400 میلی لیتر برای شما عزیزان تهیه شده است.


شامپو روزانه آمالفی تقویت کننده و ترمیم کننده حاوی عصاره ی انگور

همه ی انواع مو در معرض آسیب دیدن هستند و نیاز به مراقبت دارند تا شادابی شان حفظ شود. یکی از انواع مو که بیشتر از همه نیاز به مراقبت دارد موی خشک است چون بیشتر از دو نوع موی دیگر در معرض آسیب دیدن است. عوامل متعدد و زیادی برای آسیب دیدن مو وجود دارد که اگر آنها را بشناسیم و بیشتر در رابطه با این موارد جانب احتیاط را رعایت کنیم، کمتر به موهای خود آسیب می رسانیم. در زیر با چند نمونه از این نکات آشنا می شویم.

عوامل آسیب دیدن مو

برس کشیدن اشتباه

برس زدن برای حفظ آراستگی مو و پخش کردن چربی پوست سر در تمام مو در حد معمول مفید است. اما برس کشیدن بیش از حد، محکم برس کشیدن، برس کشیدن موها به عقب و خلاف جهت مو، برس کشیدن موها بلافاصله بعد از حمام و زمانی که موهایتان خیلی مرطوب است، به موهایتان آسیب وارد می کند. بهتر است بعد از شستن موهایتان از نرم کننده برای جلوگیری از گره خوردن موهایتان استفاده کنید و گره موهایتان را با برس باز نکنید. بعد از حمام موهای خود را با حوله محکم نکشید بهتر است حوله را دور موهایتان ببندید و زمان بدهید تا رطوبت موها جذب حوله شود. سپس به آرامی و درجهت خود موها، موهایتان را شانه کنید.

شستن اشتباه مو

خیلی از افراد برای شستن موهایشان شامپو را خیلی محکم روی پوست سر و موهایشان می کشند که کار اشتباهیست. بهترین روش، ماساژ آرام پوست سر و مو برای حدود 2 دقیقه با شامپو و شستن آن از بهتر است از آب ولرم استفاده کنید. قرار گرفتن مو زیر آب داغ حتی برای مدت کوتاه به پوست سر و مو آسیب وارد می کند. زیرا چربی های مفید برای پوست سر و مو را از بین برده و موجب خشکی، شکنندگی و ریزش مو می شود

استفاده مکرر از حالت دهنده های مو

استفاده زیاد و مکرر از سشوار، بابیلیس و اتوی مو برای خشک کردن و حالت دادن به مو به فولیکول ها و پروتئین های مو اسیب می زند. فولیکول ماده ایست که در پوست سر وجود دارد و مو از آن تغذیه می کند. در نتیجه موهایتان خشک و شکننده می شود.

دکلره کردن مو

در بلوند کردن و دکلره کردن موها ابتدا رنگ موها را برمی دارند، سپس رنگ دلخواه را به موها می زنند. که اینکار به موها آسیب وارد می کند. حال اگر شخص دارای پوست حساسی باشد، دکلره آسیب جدی به پوست سر و مو وارد می کند. ممکن است باعث خشکی، شکنندگی و ریزش موهای شما شود.

محکم بستن مو

احتمال خیلی زیادی وجود دارد تا شما جزو آن دسته از افرادی باشید که علاقه دارند موهای خود را محکم دم اسبی ببندند. اما باید بدانید اینکار آسیب زیادی به ساقه ی موهایتان می شود آنها را ضعیف کرده و ممکن است حتی منجر به ریزش موهایتان شود.

حال اگر موهایتان آسیب دید چه باید کرد، مخصوصا اگر موهای خشکی داشته باشید؟ یکی از راه های موثر تغذیه مناسب موهایتان است. استفاده از ماسک ها و روغن های طبیعی ویتامین های مورد نیاز موهایتان را برای شما تامین می کند. ماسک هایی نظیر آووکادو، روغن زیتون، انگور، تخم مرغ و... که دردسر و وقت زیادی از شما میگیرند. یک راه ساده و مطمئن استفاده ازشامپو روزانه تقویت کننده مو و شامپو ترمیم کننده مو است.

شرکت اسپانیایی آمالفی تولید کننده محصولات بهداشتی، اقدام به تولید انواع شامپو تقویت کننده، شامپو نرم کننده، شامپو ترمیم کننده و شامپو کراتینه برای انواع موها کرده است تا گامی در بهبود سلامت موی شما برداشته باشد. یکی از محصولات شرکت آمالفی شامپو تقویت کننده و ترمیم کننده آمالفی با عصاره ی انگور است. که برای موهای خشک و آسیب دیده تولید شده. عصاره ی انگور موجود در ترکیبات این شامپو دارای خواص بسیاری برای موهایتان است. زیرا حاوی انتی اکسیدان ها و ویتامین های فراوانی از جمله ویتامین E است. از جمله این خواص می توان به مرطوب کنندگی، درمان ریزش مو، درخشان تر کردن موهای شما، درمان شوره ی سر اشاره کرد. این شامپو همچنین حاوی گلیسیرین است که خاصیت نرم کنندگی و تقویت کنندگی دارد.

امیدواریم با استفاده از شامپو تقویت کننده مو آمالفی زیبایی و طراوت به موهای شما با


برچسب ها : شامپو روزانه ,
+ نوشته شده در سه شنبه 18 دی 1397ساعت 10:29 توسط فواد | | تعداد بازدید : 8

× بستن تبلیغات